Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Už máte vybraný dětský pokoj pro miminko?

Očekáváte přírůstek do rodiny? Je to období spjaté s emocemi, bohužel i malou nervozitou a před příchodem miminka na svět chce mít každý rodič vše do posledního detailu připravené. Na nábytku Aldo pořídíte pro své miminko opravdu vše pod jednou střechou z pohodlí domova. Nabídka je rozdělena na dvě hlavní kategorie a to dětské pokoje pro miminko a výbavička pro miminko. Obě kategorie na sebe úzce navazují, jelikož ve výbavičce pro miminko máte možnost pořídit například vše do dětské postýlky, nebo nejrůznější dekorace doplňky pro vybraný dětský pokoj. Příjemné je tak to, že doma u počítače a nastávající maminky ví jak je nepříjemné v těhotenství procházet obchody či velkými obchodními centry, pořídíte co potřebujete. Co vám můžeme nabídnout pro letošní rok? Designový dětský nábytek a výbavičku pro miminko značky Noukie´s od belgického výrobce. Návrhy dětských pokojů i potřeby pro miminka mají opravdu dech beroucí design. Pojďme si v dnešním článku povídat o nejnovějším trendech, které vašemu miminku můžete pořídit.

Začněte rozhodně dětskou postýlkou

Pokud nemáte dostatek finančních prostředků a rozhodli jste se zařídit dětský pokoj až bude miminko větší a bude mít už svůj vlastní vkus, oblíbené pohádkové postavičky či odstíny, bez dětské postýlky rozhodně být nemůžete. je také nejdůležitějším dílem nábytku po narození miminka a vůbec nevadí, že nebudete zařizovat celý dětský pokoj. Postýlku pro miminko můžete třeba umístit do ložnice a ušetřit tak jeden krok za pořízení kompletního dětského pokoje miminku. Pokoj, který už pak budete zařizovat pro tříleté dítě vám v podstatě vydrží až do jeho dospělosti, tedy v případě, že už pořídíte klasickou velkou postel s místem na spaní 90x200 cm.

A proč je dětská postýlka tolik důležitá? V prvním roce života miminko převážně spí a kvalita spánku je tou největší prioritou pro jeho zdravý růst. Na pořízení dětské postýlky, potažmo také matrace vůbec nešetřete. Dnes najdete v nabídce převážně dvě velikosti dětské postýlky a to s místem na spaní 60x120 cm, nebo s místem na spaní 70x140 cm. Pokud jste se rozhodli pořídit postýlku do ložnice a zařízení dětského pokoje jste odložili na později, pak doporučujeme rozměr samozřejmě menší. Pokud zařizujete celý dětský pokoj pro miminko, rozměr lze pořídit i větší. Takovým dětským postýlkám pak říkáme klasické.

 

    

 

Dnešní moderní design však nabízí také dětské postýlky kombinované, nebo často s označením multifunkční. Takovou dětskou postýlku můžete v pozdějším věku dítěte přeměnit na klasická otoman či dětskou postel, nebo dokonce celý dětský pokoj s klasickým rozměrem místa na spaní 90x200 cm. Pořízením multifunkční dětské postýlky tak můžete i přes vyšší počáteční investici ušetřit značnou sumu peněz. Před narozením miminka pořídíte postýlku, která se posléze stane dětským pokojem pro školáka a vy tak ušetříte za pořízení minimálně dvou dětských pokojů. Navíc vám odpadne starost, kam s dětskou postýlkou až jejím rozměrům miminko odroste.

 

     

 

Ilustrační fotografie nejlépe znázorňuje, co získáte rozložením dětské postýlky. Klasickou dětskou postel s šuplíkem, noční stolek, komodu  a regál, jeden velký a druhý malý. Dost na jedno řešení, pořízení dětské postýlky. Až vaše dítě začne chodit do školy, jediné co musíte pořídit je pak psací stůl. Multifunkčních designů v naší nabídce přibývá, výrobci se v posledních letech snaží cenu nábytku snižovat jeho maximálním využitím. Nábytek se tak stává opravdu spotřebním zbožím.

Další díly nábytku pro zařízení kompletního dětské pokoje

Pokud patříte k těm rodičům, kteří chtějí mít před narozením miminka zařízený celý dětský pokoj i pro vás je nabídka nejrůznějších návrhů široká. Většina návrhů pak nabízí pro vybavení dětského pokoje díly ve složení dětská postýlka, komoda s přebalovacím pultem (ten rozhodně doporučujeme), šatní skříň a někdy malý regál na drobné předměty. Ale i při zařizování celého dětského pokoje můžete myslet na využití multifunkčních designů v pozdějším věku dítěte. Například z postýlky můžete v pozdějším věku získat otoman jako doplnění interiéru, nebo klasickou postel, dokonce v některých návrzích najdete možnou přeměnu dětské postýlky na psací stůl. Nejlépe pak multifunkční design představí ukázky návrhů dětských pokojů.

 

  

 

Na první fotografii představujeme klasický návrh dětského pokoje, který je odstíny dekorací a doplňků určený miminkám holčičkám. Bílý nábytek je však vhodný i pro chlapečka, stačí jen růžové doplňky vyměnit za modré a dětský pokoj je připraven. V naší nabídce se snažíme představovat návrhy dětských pokojů pro miminka značkové, jelikož značka je tou nejvyšší zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti. A to je pro miminko přeci prioritou. Najdete u nás značku Noukie´s od belgického výrobce, nebo značku Gami od francouzského výrobce.

 

 

Výbavička pro miminko

Co vlastně do výbavičky pro miminko potřebujete a co je spíše můžeme říci image, tedy věc navíc? Do výbavičky pro miminko rozhodně jako důležitá potřeba patří spací vak, kojenecké oblečení, ručníčky, přikrývky, prostěradla, to vše samozřejmě do postýlky. Dále v nabídce najdete nejrůznější chrastítka a hračky a zde si dejte pozor, opravdu nemusíte pořizovat vše. Pro maminky jsme přichystali velmi kvalitní kojící polštáře.

 

 

Co je výhodou pořízení značkové výbavičky pro miminko? Samozřejmě kvalita, ale i originální, velmi příjemný design. V neposlední řadě vše, každou maličkost můžete mít ve stejném designu jako všechno ostatní. Své věci se velmi lehce poznáte, kamkoliv přijdete. Navíc budete mít originální výbavičku, s kterou budete vy i vaše miminko spokojeni.