Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Úložné prostory v dětském pokoji

Nabídka řešení úložných prostorů pro dětský pokoj je na Nábytku Aldo bohatá nejen počtem, ale také designem. Najdete zde nepřeberné množství odstínů, velikostí a designů regálů, komod, či multifunkčních dětských postelí. Nábytek do dětského pokoje u nás zakoupíte pro dvouleté caparty i pro děti již odrostlejší ve věku do 18 let.

 

Patrová postel Bibliobed   Oblíbené jsou úl. prostory v patrových postelích v podobě skříní

 

Dětské patrové postele s úložným prostorem

Dětská šatní skříň je především důmyslný systém, díky kterému se ve svých věcech neztratíte. Skříně na našem portále, jsou proto hlavně dobře promyšlené. Kombinují vnitřní police, zásuvky, závěsné tyče a řadu dalších doplňků. Pokud potřebujete dětskou skříň, která dlouho vydrží, hodně toho pojme a zároveň bude vkusným bytovým doplňkem, pak je nejlepším řešením dětská šatní skříň s vhodným rozdělením úložného prostoru a odpovídajícím designem. Ale ty nejoblíbenější šatní skříně jsou ty, které vám nezabírají místo v dětském pokoji. A tak mezi častá řešení v dětském pokoji patří patrové postele s úložným prostorem a to i pro jedno dítě.

 

    Patrová postel B fuchsia

 

Komody jako součást patrové postele rovněž

Kvalitní a elegantní komoda je nejen praktickým doplňkem dětského pokoje, ale i velice hezkým doplňkem. Komody jsou v naší nabídce dětského nábytku zastoupeny velkou skupinou. Najdete zde jak komody z lamina, tak komody z masivu, komody dvířkové, otevřené, šuplíkové a je jen na vás, kterou z nich si vyberete. Zda budete volit přírodní dřevo, nebo dáte přednost barevné škále komod. V každém případě vždy nabízí spousty úložného prostoru, který je navíc velmi přehledný. Vybírat můžete samozřejmě z široké nabídky klasických komod volně k umístění v dětském pokoji, ale i zde je možnost pořízení patrové postele či multifunkční postele, jejíž součástí je komoda.

 

dětská postel Swan s psacím stolem a komodou    Dětská patrová postel Pino

 

Regály a další doplňky

Praktické doplnění interiéru dětského pokoje může být v mnoha případech regál, noční stolek, nebo poličky. Dětské regály nabízejí otevřený i zavřený prostor. Rovněž na našem portále najede širokou škálu dětských regálu různých barev a designů.

 

   

 

Hledáte levné řešení úložných prostorů v dětském pokoji? Máme pro vás návrh designu od německého výrobce, který přináší regál v bílém odstínu s růžovými, zelenými, nebo modrými látkovými boxy Winny. Řešení je navíc velmi flexibilní, jelikož počet látkových boxů si můžete libovolně zvolit. Jak sami vidíte, dnes je opravdu různých řešení celá řada.