Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Úložné prostory obývacího pokoje

Každá obytná místnost by měla disponovat úložným prostorem pomáhajícím udržet v pořádku různé předměty, které by jinak překážely v pohybu. Výjimkou by v tomto směru neměl být ani obývací pokoj. Úložný prostor v něm lze použít i na vystavování doplňků. Místnost lze například vybavit dekorativní policí, která dobře poslouží jako ozdobný prvek interiéru.

 

Police

Moderní úložné prostory mohou mít různý charakter. Uzavřené knihovny, ať už volně stojící nebo zabudované do zdi, jsou vhodné pro knihy, časopisy, CD nebo DVD nosiče a další běžné předměty. Otevřené policové systémy jsou sice pohodlné, ale také se v nich na předměty nejvíce práší. V policích skříněk se skleněnými nebo dřevěnými dvířky vše vydrží mnohem déle čisté. Jednoduché sestavy polic jsou obvykle hezké i praktické. Kromě samostatných polic nebo koupené sestavy existují speciální moduly, které se snadno přizpůsobí vašim potřebám.
Velké oblibě se těší modulová sestava složená z kostek, která nemusí být jen funkčním kusem nábytku, ale i zajímavou interiérovou dekorací. Pro vystavování dekorací nebo fotografií dobře poslouží některé police. Protože jde o místa, která jsou na očích, výběr předmětů, kterými chcete pokoj aranžovat, by měl být velmi pečlivý. V první řadě je potřeba dbát na výšku dekorací. Snažte se nedávat stejně vysoké předměty vedle sebe, protože pak působí fádně. Zároveň dbejte na to, aby jste police nepřeplnili.

 

  

 

Obývací pokoj, který vám na Aldu představujeme ať už z jakékoliv kolekce, je sestaven ze samostatných dílů modulového systému. Ten vždy nabízí kvalitní nábytek do obývacích pokojů a jídelen, jelikož právě tyto dvě místnosti tvoří jeden celek, jeden interiér. Obývací pokoj, nebo chcete-li obývací stěna, splňuje veškeré nároky moderního bydlení. Design nábytku do obývacích pokojů, k sestavení nejrůznějších stěn pamatuje na trendy poslední doby, aby interiéry byly vzdušné a prostorné. Návrh daného obývacího pokoje, tak jak je sestaven na fotografii může pro vás být pouze inspirací. Jednotlivé díly systému lze pořídit samostatně a podoba vašeho obývacího pokoje může být zcela odlišná, ale stejně efektní. Výhodou systému je právě to, že flexibilním výběrem jednotlivých dílů se přizpůsobí rozměrům vašeho pokoje.

 

    

Kolekci Absoluto nabízí na našich stránkách německý výrobce

 

Další nabídkou sestavy na Aldu je kolekce nábytku Absoluto, která patří k oblíbeným především pro dostupnou cenu. Obývací pokoj a jídelna nabízí dostatek úložných prostorů, otevřené regály i zavřenou skříň. Svými rozměry, jednotlivé díly do obývacího pokoje nezabírají moc místa a splňují tak požadavky na moderní, minimalistické pojetí bydlení. Kolekce Absoluto je ve velmi oblíbeném odstínu imitace světlého dubu. Za zmínku rovněž stojí úchytky na dílech nábytku a široké hrany korpusů, které dodávají celé sestavě vysoký designový efekt.