Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Typy dětských postelí Gourmandise

Další novinky na nábytku Aldo, nabízí francouzský a dánský výrobce. Dnes Vám představíme postele v čistě dívčím unikátním, romantickém designu ve stylu Gourmandise, nebo jednoduše také můžeme říci rustikálním stylu. Výrobci nabízí tyto dívčí postele, od jednoduchého designu, až po patrovou postel. Dětský pokoj Vašich slečen, bude s tímto nábytkem opravdu originální a musíme říci že i romantický.

 

Klasická postel

Jako první, z celé nabídky Vám představíme klasickou dětskou postel. Pokud máte v dětském pokoji dostatek úložných prostorů a stačí Vám jednoduchá klasika, dětská postel , je pro Vás ta pravá. Jedná se o klasickou postel včetně roštu s rozměry pro matraci o velikosti 90x200 cm. Romantická bílo – růžová barva, zaujme Vaše slečny.

 

                                          

 

Postel, nebo celý pokoj?

Věříme, že návrh dětského pokoje, který vám představujeme z kategorie značkového nábytku v provensálském designem, je splněným snem každé dívky, holky, školačky i malé holčičky, která ještě není školou povinná. Provensálský design se všemi charakteristickými znaky, té nejvyšší možné kvality, která je zaručena nejen technologickým postupem výroby, ale rovněž velmi kvalitními materiály. Nábytek je vyrobený ze dřeva mahagon s vysokým stupněm tvrdosti, výplně šuplíků a dvířek pak z kvalitní mdf desky. U některých komod je dalším materiálem přírodní ratan v podobě originálních košů. Dřevo je rovněž chráněno třemi vrstvami laku a tak je nábytek velmi odolný vůči mechanickému poškození.

 

                                                        

 

Značkový nábytek s certifikací to je také vysoký komfort dodání v dílech, tedy bez nutnosti jakékoliv montáže. Stačí si jen vybrat místo, jak a kde své princezně nábytek rozmístíte. Originální řešení dětského pokoje, nábytek, který vydrží opravdu vše. A pokud by vám v sestavě přeci jen něco chybělo, nabídka bílého nábytku v provensálském designu je opravdu velmi široká.

Rustikální design lze pořídit i za velmi dostupnou cenu

Kolekce dětského nábytku Biotiful splňuje všechna očekávání menších i větších dívek a dětský pokoj vybavený nábytkem z této kolekce bude splněním dívčích snůReprezentativní design každé školačky, navíc v těch nejoblíbenějších odstínech snad každé dívky. A kdo jiný může potřebám dívek rozumět více, než právě francouzský výrobce. Vždyť Francie je od nepaměti zemí, která udává módu, nabízí tu nejlepší kosmetiku a parfémy, zkrátka Francie dívkám a ženám rozumí.

 

Dětský pokoj Biotiful     Psací stůl Biotiful

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.