Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Truhla ARC03 AL0840

Kód: AL0840
Stylová truhla ze dřeva borovice v rustikálním designu může být velmi originálním doplněním interiéru. Nábytek na zakázku dle vašeho přání.
nedostupné
8 602 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 48 cm
Šířka (cm): 126 cm
Hloubka (cm): 75 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v demontu
Barva dřeva: Světle hnědý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěná rustikální truhla je originálním doplněním interiéru

Často se právě truhly pořizují také jako klasické konferenční stolky. Truhla nabízí až překvapivě velké úložné prostory, její využití je vhodné také v ložnici, nebo v malých interiérech, kde je třeba šetřit drahocenným prostorem. Příjemný design, který je doplněn charakteristickými prvky pro kategorii rustikálního nábytku a to kování černé barvy. Na světle hnědém odstínu přírodního vosku působí stylové kování, stejně jako úchytky velmi efektně.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a detailní zpracování. Zvolil charakteristické stylové prvky, které dotváří vlastní rustikální design nábytku jako celku. Pro docílení kvality výrobce používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Nabídka rustikálního nábytku s voskovanou povrchovou úpravou patří k nejoblíbenější a přírodní vosk zachovává zdravotní nezávadnost dřeva, stejně jako jeho viditelnou strukturu. Příjemné je jistě také dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

 

Rustikální truhla na zakázku

Jedinou kategorií na nábytku Aldo, kde vám můžeme nabídnout výrobu na zakázku je právě rustikální nábytek. Konkrétně pro truhlu můžeme upravit dle vašeho požadavku výšku, šířku, ale také hloubku. Ale pořád to není vše, co si můžete vybrat z několika možností. Jsou zde ještě odstíny, či chcete-li povrchové úpravy. Ty pro rustikální nábytek jsou vždy přírodními vosky, ale jejich odstín lze zvolit. Nebo zcela bez odstínu?- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavu


Za provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny. Za výrobu na zakázku kdy měníme rozměry, pak příplatek ve výši 20 % ze základní ceny.

Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvalitě použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu