Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Třídveřová šatní skříň Bonny - tyrkysová

Výrobce: Vipack
Kód: VP014-2019
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 517 Kč

Parametry produktu

Výška: 201 cm
Šířka: 147 cm
Hloubka: 58 cm
Barva: Bílá, tyrkysová
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana, soft-dovírání
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná šatní skříň Bonny do dětského pokoje

Třídveřová šatní skříň je ideálním řešením do dětského pokoje dvou dětí a také se nabízí k patrové posteli Bonny ve stejném barevném ladění, tedy spojení bílého odstínu s tyrkysovým. Když pořizujete pro své dvě děti patrovou postel, pak klasická skříň dvoukřídlá by nestačila. Proto výrobci nábytku spíše u patrových postelí nabízí prostornější skříně. Šatní skříň od belgického výrobce vás překvapí také kvalitou. Materiálem pro výrobu skříně se stala mdf deska, povrchová úprava nástřikem. Celkový design působí velmi moderně.

Vnitřní uspořádání posoudíte nejlépe na ilustrační fotografii a je velmi členité, nabízí vše potřebné pro organizaci oblečení. Jak police, tak šatní tyč. Šuplíky jsou vhodné pro drobné oblečení, třeba ponožky. V bílo tyrkysovém provedení lze v kolekci Bonny pořídit také multifunkční dětskou postel, nebo jak jsme již zmínili patrovou postel pro tři děti. Díky kvalitě vás čeká také snadná montáž.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu