Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Třídveřová šatní skříň Bonny - bílá

Výrobce: Vipack
Kód: VP015-2019
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 517 Kč

Parametry produktu

Výška: 201 cm
Šířka: 147 cm
Hloubka: 58 cm
Barva: Bílá
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana, soft-dovírání
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Třídveřová šatní skříň do dětského pokoj v oblíbeném bílém provedení

Již řadu let patří bílý odstín k velmi oblíbeným. Bílý odstín je neutrální a tak jeho využití se nabízí jak v dětském pokoji pro holky, tak v dětském pokoji pro kluky, otázkou jen zůstává s jakými dalšími bytovými doplňky bílý odstín spojíte. Bílá skříň z kolekce Bonny najde uplatnění také ve spojení s nabídkou dětských postelí ze stejné kolekce. Vybrat si můžete některý z designů multifunkční postele, nebo v kolekci je také patrová postel pro tři děti, ke které se báječně hodí tato prostorná šatní skříň.

Vnitřní uspořádání šatní skříně ilustruje fotografie. Vnitřní prostor je rozdělený na dvě části, jedna s policemi a druhá s šatní tyčí pod horní policí. Organizace oblečení bude velmi snadná. Šatní skříň vás potěší také vysokou kvalitou, která je dána i materiálem mdf desky. Potěší také snadná montáž.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu