Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Tři děti v jednom pokoji

V dnešním článku si vám dovolíme představit dětské patrové postele pro vaše ratolesti. Máte tři děti a prostor vašeho dětského pokoje je malý? Nebo u vašich dětí přespávají často jejich kamarádi? I pro vás máme řešení! Představíme vám patrové postele francouzského výrobce, které nedostatečný prostor dětského interiéru vyřeší za vás.

 

Dětský pokoj pro tři slečny Bo7 pink   Dětský pokoj pro tři děti Bibliobed

 

Patrové postele nemusí být jen ke spaní

Například konkrétně dětská postel Bibop, nebo Bibliobed nabízí spousty místa na spaní a přitom nezabere prostor z vašeho interiéru. Tato dětská patrová postel je vhodná do bytů, malých pokojíků či chat. Jeden díl nábytku, který poskytuje tři postele. Vyřešíte tak spaní 3 dětí a navíc design poskytuje prostor pro ukládání hraček. Rozměry celé sestavy jsou 245x114 cm s výškou 171 cm. Kvalitní a bezpečný francouzský nábytek je v materiálu lamino v odstínu buk. Nabídka dětské postele od společnosti PARISOT je možná také bez šuplíku, tedy jako varianta pro dvě děti. Celá postel je designově řešena tak, aby nabízela nejen prostor na spaní, ale také spoustu úložných prostorů. Díky odstínu v buku je možné k posteli pořídit spousty jiných segmentů, jako psací stůl, komodu či šatní skříň.

 

Patrová postel Bibop    Patrová postel Bibliobed

 

Patrové postele z masivu

Nabídka dětských postelí z masivu, nejen patrových je velmi zajímavá, můžeme říci elegantní a také praktická. Patrová postel Pino je toho důkazem, nabízí dokonce možnost jejího rozložení na dvě samostatná lůžka v pozdějším věku dětí, kdy určitě už nebudou chtít spát nad sebou. Máte-li tedy málo prostoru pro zařízení interiéru dětského pokoje, patrovou postelí jistě ušetříte prostor, či plochu na hraní. Na fotografii vám tuto elegantní dětskou patrovou postel nabízíme v provedení  bělené bílé, barvě zachovávající strukturu dřeva. Tato bílá barva bude nejspíše vyhovovat vašim křehkým, romantickým dívenkám, které se v takové posteli budou cítit opravdu jako princezny.

 

        

 

Pokud chcete zařídit interiér dětského pokoje kompletně, doporučujeme samostatné díly dětského nábytku z kategorie dětský nábytek, nebo dětský nábytek z masivu. Případně vám požadované díly dohledají naši internetoví prodejci.