Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Trendy dětského nábytku pro rok 2017

Na konci každého roku jsme vždy velmi zvědaví, jaké novinky a nové, zcela jiné designy výrobci nábytku představí. Jako první přišel s novými kolekcemi belgický výrobce, který se zaměřuje výhradně na nábytek pro děti všech věkových skupin. Pro rok 2017 zvolil především moderní, jednoduchý design, ale jsou zde i kolekce v netradičním retro stylu s moderními prvky a v neposlední řadě pokračuje nabídka tolik oblíbených kovových, dětských postelí. Pro rok 2017 se můžeme těšit i na nové odstíny nábytku, které působí velmi elegantně. Ale popořadě. 

Dětský nábytek v retro stylu i v novém roce

Ze všech nových designů dětského nábytku belgického výrobce nás nejvíce zaujala kolekce Wiliam. V této kolekci výrobce spojil moderní design s retro prvky, nábytek je velmi funkcionalistický, vhodný do malého i většího interiéru. Kolekce se nám nejvíce jeví pro zařízení interiéru dětského pokoje kluka, nebo také studentského pokoje s ohledem na možnost volby velikosti postele. V nabídce tak nechybí rozměr místa na spaní pro menší dítě a to o velikosti 90x200 cm, nebo je zde postel s rozměrem místa na spaní 120x200 cm. Nábytek v této kolekci nás zaujal nejen retro designem, ale také spojením materiálů a to masivu s kovem. Nadčasové provedení dodá dětskému pokoji či studentskému pokoji velmi originální vzhled, u kolekce Wiliam můžeme říci až elegantní. Posuďte sami na ilustračních fotografiích.

 

Dětský nábytek Fabric   Dětský nábytek Finland

 

Líbí se nám umístění všech dílů na kovových podstavcích, což můžeme označit za tradiční retro prvek. Velmi nás zaujal psací stůl, který lze mít jako samostatný díl, nebo ve spojení s kontejnerem na kolečkách. Je to velmi praktické, jelikož když dítě potřebuje dělat úkoly, může kontejner umístit vedle stolu a má tak více místa pod pracovní deskou a když se dítě neučí, kontejner zasune zpátky pod stůl, aby zbytečně nezabíral místo. Jak jsme zmínili už v úvodu, můžete si vybrat ze dvou rozměrů postelí, ale v nabídce jsou také dva rozměry šatní skříně. Skladba dalších dílů je tradiční pro vybavení interiéru dětského pokoje jako je noční stolek, komoda nebo regál. Věříme, že tato kolekce si najde své příznivce.

 

Oblíbené kovové, dětské postele

Mezi velmi vyhledávaný sortiment pro vybavení dětského pokoje patří i kovové postele. I o těchto postelích lze s přehledem tvrdit, že jsou elegantní. Dodají danému interiéru styl a pokud ještě správně zvolíte nábytek k takové posteli, dětský pokoj může být velmi příjemný. Kovové postele jsou vhodným řešením pro kluky i pro holky a jsou v nabídce v nejrůznějších odstínech. Samozřejmě odstíny jsou navrženy s ohledem na skutečnost, zda se jedná o postel právě pro holku, nebo pro kluka. A tak nechybí tradiční odstíny jako je modrá, nebo růžová. Prostor na spaní klasický a to 90x200 cm, rošt je součástí postele, je tedy zahrnut do pořizovací ceny.

 

Patrová postel Oscar   Kovová postel New York

 

Kovové dětské postele rozhodně mají něco do sebe a navíc jsou takřka nezničitelné. Montáž takové postele je velmi snadná. Na ilustračních fotografiích řešení pro holku v provedení světle růžovém a řešení pro kluka v provedení světle šedém. Jednoduchost a styl, i tak lze charakterizovat tyto postele.

 

Dětský nábytek, velký důraz se klade na kvalitu

A každým rokem jsou nároky pro kvalitu vyšší a vyšší a tímto směrem jdou i nové kolekce pro rok 2017. Nároky zákazníků na kvalitu jsou rok od roku větší a to je velmi dobře. Belgický výrobce je jeden z těch, kteří kvalitě nábytku věnují velkou pozornost a všechen nábytek je rovněž certifikován. Nábytek tohoto výrobce je pro dítě opravdu bezpečné a používat ho můžete řadu let bez větší újmy na jeho vzhledu či funkci.

 

     

 

Kromě kvality nové kolekce nábytku nabízejí ještě jednodušší, ale praktičtější design. Můžeme říci, že nové kolekce jsou minimalistické a navržené s ohledem na skutečnost, že ne každý má k dispozici velký prostor pro zařízení interiéru dítěte. Dále pokračuje trend dětských postelí s přistýlkou jako řešení dětského pokoje pro dvě děti. Postel s přistýlkou také šetří místo v interiéru a když jedno z dětí rodinné hnízdo opustí, lze šuplík využívat jako klasický úložný prostor. Nabídka i v roce 2017 bude rozhodně velmi zajímavá a široká. Na nábytku Aldo i v průběhu Vánoc nové kolekce připravujeme a na novinky se můžete těšit každý den.