Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Tradiční nábytek- komoda nově

Bydlení se pochopitelně přizpůsobuje potřebám svých uživatelů a vybavení obytného interiéru jde ruku v ruce s dobou. Některé způsoby bydlení ale stále přetrvávají a nebo se díky své oblíbenosti vrací a stávají se módou. Zkuste se zamyslet nadkomodou“. Není to ani skříň, ani pokojová stěna. Je to praktický kus nábytku, který dokáže být velmi zajímavým solitérem.

 

Tradiční druh nábytku

Komoda, stejně jako např. dnes již takřka neexistující truhla, jsou velmi tradiční druhy nábytku, které zaujímaly pevné místo v obytném interiéru. Není bezpodmínečně nutné řešit vybavení obývacího pokoje jedním monolitním kusem nábytku typu pokojová stěna. Zajímavým způsobem je použití solitérních nábytků, které samy o sobě dobře vypadají a dokáží také dobře fungovat. A komoda je jedním z nich. Dnes vám na Aldu představíme komody z modulových systémů. Tyto samostatné díly nábytku slouží k sestavení obývacího pokoje, ložnice apod.

       

Široký výběr komod představuje na nábytek Aldo francouzský výrobce

 

 

Úložný i odkládací prostor

Komoda slouží v prvé řadě jako úložný prostor. Je to svého druhu nízká skříň, jejíž horní plochu je možné využít také pro odkládání různých předmětů – podobně jako na polici, pro jejich vystavení a nebo jiné pevné umístění. Vázy, knihy, televize nebo HI-FI souprava, případně ozdobné či dekorativní předměty. To všechno jsou drobné zařizovací předměty, které mohou komodu a potažmo celou místnost „zabydlet“. 

 

Netradiční design komod od německého výrobce

 

Pokud zvolíte dýhovanou komodu, pak si dávejte pozor při odkládání horkých a vlhkých předmětů typu šálek čaje, sklenice vody atd. Vlhko a teplo jsou spolehlivé nástroje na poničení povrchu dýhovaného nábytku. Dýha se může odlepit, mohou se objevovat „bubliny“ a nebo jen „kola“ jako stopy po šálcích či sklenicích. Doufáme, že si z naši široké škály nabídky komod na Aldu určitě vyberete.