Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Toaletní stolek Estelle jackson oak

Výrobce: PRS
Kód: PRS008-2021
  • toaletní stolek, psací stůl v jednom
  • v ceně toaletního stolku zrcadlo
  • francouzský výrobce, který potřebám žen i dívek rozumí
  • členité dělení úložného prostoru, materiál laminát
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
5 176 Kč

Parametry produktu

Výška: 115 cm
Šířka: 91,5 cm
Hloubka: 48 cm
Hmotnost: 23 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: Světlý dub
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Toaletní stolek Estelle, ideální zázemí pro mladou dívku i dospělou ženu

Elegantní jak jen od francouzského výrobce může být. Kdo jiný by rozuměl toaletním stolkům více než Francouzi, kteří jsou přeci známí svou elegancí a šarmem a právem se řadí mezi světové špičky nejen v bytovém designu, ale i kosmetice. Také na našich stránkách a to v exkluzivním zastoupení, najdete celou řadu nejrůznějších designů toaletních stolků. Představujeme vám toaletní stolek z kolekce Estelle, který s ohledem na design může být využit i v menším interiéru. Minimalistické linie jsou patrné již z fotografie a přitom nabídne mladé dívce či ženě vše, co pro krásu potřebuje. 

Toaletní stolek využijete v ložnici a samozřejmě také dívčím pokoji. A dospívající dívky budou mít z tohoto kusu nábytku především radost, toaletní stolek je určitě velmi vhodným a netradičním dárkem. Pořízením toaletního stolku získá každá z vás členitě rozdělené úložné prostory, zrcadlo, ale v případě potřeby také místo na psaní, přípravu do školy. Pořízením toaletního stolku získáte do dětského pokoje tedy pro dívku školačku i psací stůl. Ideální řešení, které nezabere příliš místa a získáte dva typy nábytku.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Toaletní stolek se zrcadlem a osvětlením Sweet

Toaletní stolek se zrcadlem a osvětlením Sweet

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
13 111 Kč
Toaletní stolek Glamour

Toaletní stolek Glamour

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 436 Kč
Toaletní stolek v minimalistickém designu Wish, white

Toaletní stolek v minimalistickém designu Wish,...

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
7 681 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu