Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Televizní stolek v industriálních odstínech Albin

Výrobce: Gaut
Kód: GA00373-2020
  • kvalitní, značkový nábytek s certifikací
  • materiál mdf desky, zakončení hran ABS
  • trendy spojení odstínů přírodního dekoru s černou
  • nabídka dalších dílů pro vybavení jídelny a obývacího pokoje
nedostupné
14 658 Kč

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 160 cm
Hloubka: 49 cm
Barva: Světlý dub, černá
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Televizní stolek s certifikací, televizní stolek v té nejvyšší kvalitě

Televizní stolek v mohutných, velmi elegantních liniích bude ve větším interiéru obývacího pokoje působit nenásilně, místnost s nábytkem z kolekce Albin zachováte vzdušnou, nebude přeplněná mohutnými díly nábytku. proto kolekci Albin a jim podobné, doporučujeme do větších interiérů, kde krása mohutného designu vynikne.

Kolekce Albin od francouzského výrobce značkového nábytku Gami je velmi kvalitní, samozřejmostí je certifikace. Trendy spojení odstínů dává daným dílům rovněž industriální charakter a odstíny v této kombinaci přírodní s černou jsou v posledním roce velmi populární. Materiálem je mdf deska, zakončení hran ABS, příjemná kombinace odstínů světlého dřeva netradičně s černou, která je rozhodně v kolekci designovým prvkem.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu