Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Televizní stolek Tyler Anthracite

Výrobce: Hanah home
Kód: AG00370-2022
  • stylové kovové úchyty
  • prvky skandinávského designu
  • věrohodná imitace dřeva dub ve spojení s antracitem
  • materiál laminát 18 mm
nedostupné
5 392 Kč

Parametry produktu

Výška: 54,4 cm
Šířka: 160 cm
Hloubka: 35,6 cm
Hmotnost: 36 kg
Počet balíků: 1
Barva: Světlý dub, antracit
Materiál: kov, laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Stolek pod televizi antracit, stylový design

Pokud jste milovníky trendy šedého odstínu ve spojení s imitací dřeva, také z tohoto důvodu váš může design televizního stolku oslovit. Ale televizní stolek nabízí hned několik prvků, které tento design dělají unikátní. V návrhu televizního stolku můžete vidět něco z rustikálního designu, například kovové úchyty, něco ze skandinávského designu, především pak podstavce stolku  a něco z moderního, minimalistického designu. Zkrátka výrobce spojil několik prvků do jednotného designu a výsledkem je originální televizní stolek, který je zkrátka "jiný". Líbí se nám věrohodná imitace dřeva dub s kovovými prvky, líbí se nám také doplnění designu šedým odstínem, barvou antracit.

Nabídka televizních stolků je rok od roku větší, především pak stolků ve velkých rozměrech. Důvod je prostý, v dnešní době se již opouští při zařizování interiéru obývacího pokoje od mohutných obývacích stěn, které mnohdy vytváří stísněný dojem. Dnes je trend rozmísťování nábytku po dané místnosti a nejen pro obývací pokoj.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu