0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Televizní stolek Plugg 9416BATV

Výrobce: PRS
Kód: PRS0044-2015
2 401 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 46 cm
Šířka: 135,6 cm
Hloubka: 39,8 cm
Hmotnost: 27 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18-25 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: káva
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma

Moderní televizní stolek Plugg

Pokud hledáte levný televizní stolek v moderním designu, můžeme vám nabídnout stolek Plugg francouzského výrobce. Stolek nabízí řadu odkládacích polic a úložný prostor v podobě skříňky. Rozměry jsou přizpůsobeny moderním lcd přijímačům. Na ilustrační fotografii můžete posoudit, jak velmi příjemně a opravdu moderně působí televizní stolek v interiéru. Pokud hledáte další díly v odstínu káva, můžeme vám nabídnout komody, nebo i konferenční stolek s možností rozložení.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a design, který můžeme označit nejen za moderní, ale i praktický. Materiálem pro výrobu televizního stolku se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.