Televizní stolek Piprala mocha
- výška 40 cm, šíře 110 cm, hloubka 30 cm
- netradiční design, vhodný i do menšího interiéru
- materiál laminát 18 mm
- velmi snadná montáž, výběr možný z mnoha odstínů
Parametry produktu
Výška: | 40 cm |
---|---|
Šířka: | 110 cm |
Hloubka: | 30 cm |
Hmotnost: | 13 kg |
Počet balíků: | 1 ks |
Barva: | světle hnědá |
Materiál: | laminát 18 mm |
Způsob dodání : | v demontu |
Výrobce: | turecký |
Záruka: | 24 měsíců |
Odstín dělá na každém designu opravdu hodně
A nám se z kolekce Pipralla líbí televizní stolek v provedení mocha asi nejvíce. Ale každý má svůj vkus a věříme, že vás třeba osloví jiný odstín, jejichž nabídka je v této kolekci opravdu velká. Televizní stolek, který nabízí překvapivě velké množství odkládací plochy, který je velmi chytře zakryt právě vlastním designem. Nám by se tento stolek díky netypickému designu líbil třeba i do kanceláře, nebo ložnice, i když ano, víme že v těchto interiérech by dle odborníku televize neměla být, ale všichni to známe. V kolekci Pipralla najdete celou řadu odstínu na výběr, co je rovněž přínosné.
Dostupná cena dána materiálem laminátové desky a jednoduchý designem, který jak jsme s nadsázkou zmínili, vypadá na první pohled složitě. Televizní stolek patří do kategorie středně velkých a tak může najít místo v mnoha interiérech.
Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete
Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.
Alternativní zboží
