Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Televizní stolek minulostí?

Stejně jako se mění televizní přijímače, mění se i design nábytku. A pro televizní přijímače to platí obzvlášť, jelikož s nástupem lcd monitorů malým televizním stolkům téměř odzvonilo. I když i ty stále, ale v menším měřítku, určitě v každé nabídce nábytku najdete. My se dnes zaměříme na televizní stěny, které v podstatě nahrazují naše staré, známé televizní stolky. A nabídka je stejně velká, jako nejrůznějších velikostí, úhlopříček televizních monitorů. Navíc výrobci velmi prozíravě s nástupem lcd přijímačů vytvořili místo stolků můžeme říci také stěny, které mohou nahradit klasické obývací stěny. Z čeho lze tedy v nabídce vybavení do obývacího pokoje vybírat?

Televizní stěna na lcd obrazovku v malém interiéru

Jako v každém interiéru i zde platí, že je třeba nábytek vybírat tak, aby daný prostor nebyl stísněný, přecpaný nábytkem. Proto jako první se zaměříme na vybavení prostorově malého obývacího pokoje, kde i zde chce majitel určitě mít velkou obrazovku. Jak to vlastně všechno uspořádat, aby kvůli velké obrazovce byla ještě vůbec možnost umístění dalšího nábytku? Určitě doporučujeme v malém interiéru upustit od klasické obývací stěny v jedné přímce a raději zvolit střídmou, novodobou televizní stěnu a k ní porůznu v místnosti rozmístěné segmenty.

 

     

 

Dobrým příkladem televizních stěn vhodných do malých interiérů můžou být naše ilustrační fotografie. Střídmost, jednoduchost linií, dostatečně velký prostor pro lcd obrazovku a to vše propojeno v moderním cenově dostupném designu. Originální návrhy francouzského výrobce kolekce Rimobel. Na první fotografii dokonce nejste vůbec pro lcd obrazovku ničím limitováni. Skříňky s možností zavěšení na stěnu můžete umístit v libovolné výšce a jak daleko od sebe chcete. Návrh je tak velmi flexibilní pro každou místnost. A možná vás zajímá, jak takové moderní televizní stěny mohou vypadat zasazeny do interiéru třeba s dalšími díly nábytku? Velmi příjemně a vzdušně.

 

                                                            

 

Pravdou je, že televizní stěny jako takové se určitě více vyjímají v moderním obývacím pokoji. Pokud jste milovníky třeba rustikálního nábytku, bohužel design ještě nedošel tak daleko, aby toto řešení pro tuto kategorii bylo možné. Televizní stěny v rustikálním designu nenajdete. Ale nabízí se naštěstí možnost zavěšení lcd obrazovky na stěnu a rustikální nábytek v obývacím pokoji může mít své právoplatné místo. na nábytku Aldo se vám snažíme již několik let přinášet tu největší možnou nabídku všech dostupných designů a určitě si každý z vás vybere. A je úplně jedno, čeho jste milovníkem, kterého designu. Dokonce i nábytek v retro stylu má v naší nabídce dosti velký prostor.