0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Televizní stolek Malia 427641

Výrobce: DME - F
Kód: DME0096-2015
4 109 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 45,7 cm
Šířka: 183 cm
Hloubka: 41,6 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá mat a lesk
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Televizní stolek Malia, moderní design a odstíny

Patříte mezi příznivce bílého nábytku? Pak v kolekci Malia od francouzského výrobce si v bílém odstínů můžete vybrat celou řadu samostatných dílů nábytku pro vybavení obývacího pokoje. Výrobce dokonce v kolekci spojil bílý mat s bílým leskem, což vytváří velmi nadčasový efekt. S ohledem na povrchovou úpravu bílé a moderní design je cena velmi příjemná. V kolekci kromě televizního stolku najdete výběr z komod a vitrínu. Můžete tak váš obývací pokoj vybavit hned několika stejnými díly pro dosažení harmonie v interiéru.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a propracovanost designu. Materiálem pro výrobu komody je laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.