Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Televizní stolek do obývacího pokoje

Televizní stolky, či celé televizní stěny jsou nedílnou součástí vybavení interiéru snad každého obývacího pokoje. Nabídka televizních stolků a především pak design se vyvíjí dle designu elektrotechniky. V posledních dvou letech přibývá na trhu televizních stolků přizpůsobených pro LCD obrazovku. Televizní stolky na Aldu představujeme jak v moderním, tak i stylovém designu, například vyrobeny z masivu, borovicového dřeva. V naší nabídce je rovněž brán ohled na skutečnost, že ne každý je majitelem moderní televize. Nabídka stolků z lamina je převážně od francouzského výrobce a nabídka stolků z masivu od německého výrobce.

 

 

 

 

Moderní televizní stolky

Samozřejmě, že nabídka moderních televizních stolků je daleko pestřejší a širší, než nabídka z masivu. Jednota moderních televizních stolků se zračí v designu. Největším rozdílem je zde povrchová úprava - dezén stolku a samozřejmě jeho rozměry, které si především vybíráme. Snad každý z Vás nejprve pořizuje televizi a po té stojan, televizní stolek pod ní. Výhodou televizních stolků na Aldo je také skutečnost, že ve většině případů patří do modulových systému, můžete si tedy ke stolku pořídit ve stejném designu další segment nábytku, jako např. konferenční stolek, komodu, nebo nějakou vitrínu. Více se tak sjednotí celý dojem interiéru obývacího pokoje.

 

          

 

 

Stylové televizní stolky z masivu

Mnozí z Vás ale nepodlehli módní vlně kovu, skla a jednoduchých až strohých linií a upřednostňují stále nábytek v klasickém, stylovém designu. Mezi takový nábytek řadíme segmentyvyrobené z dřeva, ať už borovice, buku nebo dubu. Dnešní nábytkářský průmysl však umí přizpůsobit tento trend z masivu dnešním požadavkům moderního bydlení a i nabídka televizních stolků z masivu je toho důkazem. Mají sice omezenější nabídku než ty moderní, vyrobené z laminátové desky, ale stále se dle našeho názoru dá vybrat. Nabídka stolků z masivu na Aldu, to je nábytek vyrobený z borovicového dřeva, ošetřený třemi vrstvami bezbarvého laku.

 

      

 

 

Televizní stolky v obývací sestavě

Jak jsme již uvedli, většina televizních stolků patří do modulových systému. Televizní stolky jsou ve většině případů vyrobeny z laminátové desky, která není náročná na údržbu a zároveň je cenově velmi dostupná. Nabídka televizních stolků na Aldu, to je široký výběr možností a barev.