Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Televizní stolek Ceram 0307BATV

Výrobce: PRS
Kód: PRS00249-2014
3 947 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 45 cm
Šířka (cm): 137 cm
Hloubka: 41 cm
Hmotnost: 30 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní televizní stolek Ceram

Kolekce Ceram, nábytek do obývacího pokoje, nabízí široký výběr samostatných dílů v moderním designu. Výrobce se soustředil na možnost vybavení malých, ale i velkých, prostorných místností. Design můžeme zařadit do kategorie moderního designu ve spojení s nečekaným prvkem v podobě stylové kovové úchytky s rustikálním charakterem. Kolekce nabízí nábytek i do jídelny, nabízí se tak možnost vybavení třeba jídelního koutu v obývacím pokoji.

 

Vysoká kvalita francouzského výrobce díky zpracování a povrchové úpravě, které je můžeme říci bezúdržbová. Pro výrobu bylo použito laminátu s tloušťkou desek od 16 do 25 mm. Silnější desky pro obvodovou konstrukci aby byl stolek stabilní a pevný. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Obývací pokoj s nábytkem kolekce Ceram

Výrobce díky širokému výběru z nabídky samostatných dílů přináší hned několik velmi efektních návrhů pro zařízení obývacího pokoje. Možnosti jsou jak pro velké interiéry, tak pro malé a několik nápadů jak obývací pokoj zařídit představujeme pro inspiraci na fotografiích. Samozřejmě návrhů není nutné se držet, jsou to pouze možnosti jak nábytek z kolekce Ceram můžete spojovat do zajímavých celků.

 

  

 

Televizní stolek je vhodným řešením také pro rodiny s malými dětmi, jelikož všechny hrany jsou zakulaceny. V nabídce najdete díly jako komoda ve dvou dostupných rozměrech, vitrína, konferenční stolek, ale také netradiční televizní stěna. Kolekce Ceram se nám líbí také pro dostupnou cenu s ohledem na nadčasový design.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.