Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Televizní stěna do obývacího pokoje Arena 152321

Výrobce: DME - F
Kód: DME0082-2015
8 696 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá-světlý dub
Výška (cm): 159,7 cm
Šířka (cm): 223 cm
Hloubka (cm): 41 cm
Cena: za celou sestavu
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Řešení malého interiéru obývacího pokoje

Pokud pro zařízení obývacího pokoje máte k dispozici opravdu jen velmi malý prostor, asi odpadá možnost pořízení klasické, rozměrově velké obývací stěny. Máte pak dvě možná řešení. Samostatné díly nábytku různě rozmístěné po místnosti, nebo pořízení televizní stěny, která je alternativou za obývací stěnu, ale v daleko menším měřítku. Největší výběr velmi moderních, úsporných k prostoru televizních stěn představuje francouzský výrobce. Vždy se jedná o seskupení či sestavení nábytku do jedné přímky kde středobodem je otvor na lcd televizor. Velkou část stěny pak vždy tvoří police jako otevřený odkládací prostor a skříňky s dvířky, kam za zavřený prostor schováte to, co nemá být na očích. Příkladem řešení malého interiéru obývacího pokoje může být televizní stěna Arena v příjemném spojení odstínů bílé s imitací dřeva dub. Celá tato stěna vám na šířku zabere jen 223 cm. Díky široké nabídce samostatných dílů nábytku pro vybavení obývacího pokoje v identickém spojení odstínů, pak v případě ještě nějakého volného místa můžete pořídit například komodu, odkládací stolek, nebo vitrínu.

 

A samozřejmě nezapomeňte na sedací soupravu, která zabírá místa v pokoji nejvíce. Ale s dnešní nabídkou minimalistického designu i malý prostor může být velmi příjemný. Francouzský výrobce klade rovněž důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu stěny se stal laminát s tloušťkou desek 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.