Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Taburety do všech místnosti interiéru

Mnozí z nás si pod slovem taburet nedokážou příliš mnoho představit, často je taburet zaměňován s komodou. Taburet je však nízký kus nábytku, jakási podoba stoličky bez opěradla, vyroben v nejrůznějších velikostech, materiálech, tvarech a designu. K nejčastějším tvarům taburetů patří čtverec, obdélník nebo kruh, avšak se velmi často setkáme i s tvary atypickými, kterými je např. ovál nebo válec. My vám dnes nabídneme některé z taburetů, které najdete především ve spojení s toaletním stolkem a navíc, taburety jsou vždy v ceně toaletního stolku. Nabídka německého a francouzského výrobce je velmi originální.

 

                                                                 

 

Ideální doplněk ženy. A rovněž ideální doplněk do ložnice, kde je asi nejvhodnější místo, pokud se třeba nerozhodnete pro koupelnu. Představujeme vám originální toaletní stolek v ceně s taburetem z oblíbené kategorie industriálního designu. Nábytek, který si hned od počátku u vás zákazníků získal velkou oblibu. Toaletní stolek vás určitě také potěší množstvím šuplíků a odkládacích poliček, stejně jako v jeho prostřední části zrcadlem. To můžete v případě potřeby také zavřít. Své dodává toaletnímu stolku také kontrastní spojení odstínů, kdy černý odstín zastupuje materiál kovu. Ten jako ucelená kovová konstrukce dodává celému stolku na pevnosti a stabilitě.

       

 

Laminát jako materiál je zase snadný na údržbu, stejně jako materiál taburetky. Pokud vás tento set oslovil, můžete k toaletnímu stolku s taburetem pořídit celou řadu dalších dílů nábytků v identickém designu. Industriální design je rovněž vhodný do malého interiéru.

Využití taburetu je časté i v předsíni

Stylový taburet možná nejen do předsíně, ale i ložnice.  také ložnice proto, jelikož je velkým trendem, tyto praktické boxy s úložným prostorem využívat právě tam. Třeba na uložení polštářů, přehozů na postel a dalších potřebných věcí z ložnice. Praktický i elegantní doplněk zároveň.

 

                                                             

Naopak v předsíni využijete tento box spíše jako lavici k sezení a úložný prostor třeba na obuv, nebo tašky, kabelky. Jen vy rozhodnete a máte tu možnost, jak tuto praktickou lavici, botník, úložný box budete využívat vy. Tolik oblíbený industriální design za velmi příznivou cenu a se snadnou montáží potěší i u tohoto produktu. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska, sedák z eko kůže, imitace v černém odstínu.