Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Taburet ve skandinávském designu Sellini white

Výrobce: Hanah home
Kód: AG00881-2022
  • kvalitní konstrukce z bukového dřeva, sedák z mdf desky
  • materiál 50% polyester / 50% bavlna
  • šířka 40 cm, výška 42 cm, hloubka 40 cm
  • nosnost 120 kg
  • 32 DNS pěna na sezení
nedostupné
2 801 Kč

Parametry produktu

Výška: 42 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 7 kg
Počet balíků: 1
Barva: Bílá, světle hnědá
Materiál: mdf deska, buk
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Stylový, velmi elegantní taburet bílý

Především díky konstrukci z bukového dřeva je taburet pevný a stabilní. Rozhodně se nemusíte bát na taburet posadit. Moderní, velmi oblíbený, skandinávský design a jakási pomyslná "mohutnost" taburetu, to vše vytváří originální design. I přesto, že design je velmi blízký skandinávskému nábytku, jeho využití je možné opravdu v jakémkoliv interiéru. Taburet tohoto typu je také velmi praktický v případě nouze, když návštěva čítá více osob, než jsme předpokládali a místo k sezení chybí. A když taburet k sezení nepotřebujete, bude opět sloužit jako příjemná dekorace třeba v obývacím pokoji.

Kde však najde taburet své místo u vás doma, zde v ložnici, v předsíni, nebo proč ne třeba v pracovně, to už necháme na vaši fantazii. Pokud by jste si přáli takovýto taburet, ale toužíte po jiném odstínu, pak v nabídce čalouněného nábytku si můžete vybrat z několika dostupných provedení.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu