0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Taburet, úložný box Setto-Paříž 99200436

Výrobce: IL
Kód: IL0026-2016
1 634 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 76 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 6,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: dle potisku
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Elegantní taburet do dětského pokoje slečny

Samozřejmě školačky i studentky. Motiv, který na taburetu zvolil německý výrobce je vhodnější pro vybavení holčičího interiéru, pro chlapce si však můžete vybrat taburet s široké nabídky nejrůznějších potisků. Taburet je velmi kvalitní, není vyrobený z lepenkového papíru jak jsme zvyklí, ale německý výrobce zvolil mdf desku. Tím samozřejmě navýšil kvalitu a zcela změnil charakter taburetu. Právě díky materiálu lze využít taburet i k sezení, nejen jako ukládací box s víkem. Nosnost je až 130 kg. Ale i pro uložení hraček či jiných předmětů lze nadále samozřejmě využívat. Taburet najdete v nabídce také v identickém designu, ale menším rozměru. Do dětského pokoje tak můžete pořídit třeba dva taburety různých rozměrů.

 

Německý výrobce klade velký důraz na kvalitu a design. Materiálem pro výrobu taburetu se stala mdf deska s povrchovou úpravou z PU. Díky materiálu nosnost 130 kg. Taburet je velmi snadný na údržbu, omyvatelný. Dodání v jednom díle, taburet je složený. Tedy bez nutnosti montáže stačí pouze rozložit. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.