0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Taburet, úložný box Setto-Jack 99200438

Výrobce: IL
Kód: IL0028-2016
1 414 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 76 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 6,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: dle potisku
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Taburet do dětského pokoje z mdf desky, netradiční řešení

Také si stále lámete hlavu, kam všechny ty hračky v dětském pokoji schovat? Levným řešením mohou být nejrůznější ukládací boxy z tvrdého papíru. Ale německý výrobce zvolil zcela jiné řešení. Pro výrobu taburetu použil mdf desku, čímž nesporně navýšil kvalitu a také nosnost taburetu až na 130 kg. Taburet je prostorný a tak i hraček v něm schováte hodně. Díky rozměrům se mohou na taburet posadit i dvě děti, ale můžete také pořídit taburety dva. Nebo v identickém designu najdete v nabídce taburet menších rozměrů a samozřejmě levnější. Pokud hledáte jiný motiv potisku, nebo taburet jednobarevný bez potisku i tato možnost v nabídce je.

 

Německý výrobce klade velký důraz na kvalitu a design. Materiálem pro výrobu taburetu se stala mdf deska s povrchovou úpravou z PU. Díky materiálu nosnost 130 kg. Taburet je velmi snadný na údržbu, omyvatelný. Dodání v jednom díle, taburet je složený. Tedy bez nutnosti montáže stačí pouze rozložit. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.