0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Taburet, úložný box Setto-black 99200424

Výrobce: IL
Kód: IL0029-2016
1 154 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 76 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 6,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: černá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Elegantní a levné řešení nedostatku úložných prostorů nabízí taburet

Bytové doplňky jsou už nedílnou součástí vybavení interiéru. Jsou bytové doplňky jen s malým využitím, kterým se už spíše říká dekorace, nebo můžete volit bytové doplňky velmi praktické, jako například tento taburet. Německý výrobce zvolil jako materiál mdf desku, díky které nabízí taburet nosnost až 130 kg. Využijete ho tak i k sezení třeba v obývacím pokoji a rovněž jako ukládací box s víkem. Taburetů můžete pořídit třeba i několik, můžete také pořídit k černému taburetu třeba bílý pro vytvoření kontrastu. Nabídka odstínů je široká a nechybí ani trendy taburety s potiskem. K dispozici taburet v identickém designu, ale menším rozměru.Německý výrobce zvolil jako materiál kvalitní mdf desku s PU povrchovou úpravou s potiskem. Taburet je tak velmi snadno omyvatelný. Nosnost díky volbě materiálu až 130 kg. Dodání ve složeném stavu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.