Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Taburet rustikální Sil 014

Výrobce: MW
Kód: MWS014
1 626 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 45 cm
Šířka (cm): 40 cm
Délka (cm): 40 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: SIL21

Dřevěný rustikální taburet Sil 014

Nabídka židlí, lavic a jídelních stolů je pro kategorii rustikálního nábytku velmi široké. Právě nábytek do jídelny a kuchyně je totiž velmi často pořizován v rustikálním designu pro jeho velmi příjemnou atmosféru. Tu vytváří nejen stylový design, ale rovněž materiál masivu.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá pouze kvalitní dřevo řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí rovněž pozdější možné deformaci nábytku vlivem změn teplot v místnosti, ale také vlivem působení relativní vlhkosti. Nábytek po dlouhá léta nemění svůj vzhled. Povrchová úprava vosku zachovává ekologické provedení, ale vyžaduje větší opatrnost při manipulaci s nábytkem. Povrch vosku matný, velmi příjemný.

 

Rustikální taburet jako praktický bytový doplněk

Taburety samy o sobě jsou velmi praktické. Lze je snadno přemístit dle potřeby, lze také schovat a využít pouze v případě, kdy vám chybí místo k sezení. Taburet si navíc můžete na Nábytku Aldo vybrat hned v několika odstínech, kdy základem je však vždy přírodní vosk. V krátkém přehledu uvádíme, jak lze taburet pořídit.

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuZa provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny. Lze také upravit rozměry taburetu dle vašeho přání. Rustikální nábytek ze dřeva borovice je rovněž jedinou kategorií, kde vám vlastně můžeme nabídnout výrobu nábytku na zakázku. Dodání je samozřejmě v celku, bez nutnosti jakékoliv montáže.

Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.