Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Systém nábytku do obývacího pokoje

Dnešní doba sebou přináší v zařizování interiéru jednoduchost a především je kladen důraz na efektivitu vybavení daného interiéru. Jinak tomu není i při zařizování obývacích pokojů. Doba kdy v obývacím pokoji dominovala velká obývací stěna je nenávratně pryč. Dnes si můžete na našem portále sestavit jednoduchou stěnu dle vašich možností. Nábytek Aldo vám dnes nabídne některé ze systému nábytku do obývacích pokojů z kolekcí francouzského výrobce. Samostatné díly můžete rozmístit po obývacím pokoji, nebo sestavit do zmiňované obývací stěny, která však bude mít rozměr dle vašich potřeb a určitě nebude monstrózní.

Systém nábytku, zařizujeme moderní obývací pokoj

Pokud hledáte pro obývací pokoje příjemný, moderní nábytek v bílém provedení, v kolekci od španělského výrobce si můžete vybrat z řady dílů. S ohledem na opravdu nadčasový design zpracovaný do sebemenších detailů je pořizovací cena nábytku příznivá.

 

                                      Kolekce nábytku do obývacího pokoje Nova

 

V kolekci a samozřejmě také v naší nabídce, najdete jako jeden z dostupných dílů rovněž jídelní stůl, pro řešení jídelního koutu v obývacím pokoji. Pro malé interiéry i pro prostorné místnosti obývacích pokojů.

 

Tv stolek Nova    Komoda Nova

 

Jedním z dílů je také televizní stěna. Pokud máte pro vybavení interiéru obývacího pokoje málo místa, můžete pořídit televizní stěnu jako samostatný díl, pokud jste majiteli prostorného interiéru nabízí možnost doplnění daného místo dalšími díly z této kolekce. Nabídka je velmi unikátní především díky důmyslnému designu a s ohledem na moderní design a zpracování do sebemenších detailů je cena více než dostupná.

                                        

 

Stylový nábytek do obývacího pokoje

Kolekce nabízí nábytek v moderním designu do obývacího pokoje , navíc za dostupnou cenu. Té docílil francouzský výrobce použitím imitace dubového dřeva ne ve velkých dílech, ale použil zlomky dubového dřeva v pravidelných obdélníkových tvarech tlakem spojených do celistvých desek sloužících k výrobě daných dílů. Nábytek je rovněž specifickým způsobem výroby velmi kvalitní. Takže pokud jste milovníky moderního bydlení, ale vysoké lesky, či sklo a kov není pro vás tím pravým, kolekce z mdf desky vás může příjemně oslovit. Je to nabídka designu imitace masivu, který si můžete dovolit i v panelákovém bytě.

 

       Výrobou vznikl nejen zajímavý reliéf na povrchu nábytek, ale nábytek je především dostupný všem. Kolekce představuje díly do obývacího pokoje i jídelny, což byl záměr výrobce ne náhodný. Často právě obývací pokoj s jídelnou vybavujeme v jedné místnosti. Interiér tak může být velmi harmonický, jednotný. Ekologie a zdravé bydlení je skloňováno ve všech pádech a nábytek Aldo nikdy u žádných moderních trendů nechybí. Stále častěji zařazujeme do naší nabídky a nejen pro vybavení obývacích pokojů zdravotně nezávadný, ekologický nábytek. Více roste také poptávka, zájem o nábytek z masivu, ale ne v jeho tradiční podobě známé po mnoha desetiletí, nýbrž v jednoduchých liniích moderních návrhů. Kolekce Adam je přesně to, co můžeme označit jako moderní nábytek z masivu.