Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Svítidla pro dny všední i sváteční

Bez umělého osvětlení se neobejdeme. Na trhu najdete svítidla klasická, moderní, volné variace na svítidla z období historizujících stylů i repliky starších vzorů. Ať už se rozhodnete jakkoli, vždy záleží na celkovém pojetí interiéru a na službách, jaké od konkrétního svítidla očekáváte. Nabízíme vám na Aldu pár důležitých doporučení, abyste vždy našli to, co hledáte.

 

     

Rustikální interiéry, jako nabízíme od německého výrobce, potřebují tlumené osvětlení

 

 

Stolní lampy do interiéru

Stolní lampy patří k praktickému vybavení interiéru. Proč ale nespojit příjemné s užitečným a nedát obyčejnému světlu originální - dekorativní design. Osvětlení v posledních letech tolik populární? Stolní lampa je příjemným večerním osvětlením, které může navodit romantickou atmosféru. Stolní lampa může být společníkem při čtení. Stolní lampa může ozdobit interiér.

 

    

 

Důležitým rozhodnutím je také, kolik svítidel, světlených bodů vůbec do daného interiéru pořídit. Určitě každý odborník na bydlení vám poradí, že světelných zdrojů v místnosti musí být hned několik. A řešení je přitom tak jednoduché. Velké osvětlení, to zajišťuje dostatek světla v celé místnosti a nejčastěji je to samozřejmě lustr. Pak jsou zde světlené body v podobě stolních lamp, které by měly být na každém psacím stole. Často umisťuje nějaké to osvětlení nad zrcadlo v koupelně, či také k televizi, aby obraz nebyl až tak ostrý. Bez osvětlení se opravdu neobejdeme a na osvětlení určitě nešetřete. Je to přeci pro vaše zdravé oči.

 

                    

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.