Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stylový design ložnice

Ložnice je pokoj, kde strávíme skoro třetinu času našeho života. Proto bychom měli vybírat ložnici z kvalitních materiálů tak, abychom se v ní cítili příjemně. V ložnici je hlavním kusem nábytku, především kvalitní manželská postel s kvalitní matrací. Výrobci se snaží stále o něco nového a my Vám dnes představíme velmi stylovou ložnici, která se na našem trhu, zase tak často neobjevuje.

 

Manželská postel

Již na první pohled je viditelné, že manželská postel se od designu klasických postelí liší. Její odlišností je provedení čela postele, které je celé polstrované. Výrobce použil při výrobě kvalitní materiál, kterým je klasická laminátová deska v příjemném odstínu. Manželská postel pochází ze stejnojmenné kolekce, což znamená, že veškeré díly pro vybavení ložnice, zakoupíte na našem portále samostatně a tudíž, nemusíte kupovat díly nábytku, které Vám nevyhovují, ať už pro velikost interiéru, nebo Vám připadají zbytečné. Jedno však mají všechny díly z kolekce společné a to že každý z dílů je zakulacen a proto zde nenajdete žádné ostré hrany ani rohy. Manželská postel nabízí cenu včetně roštů a klasický rozměr 160x200 cm pro matraci, tedy místo na spaní.

 

Manželská postel Most   

 

Návrh ložnice je jen na vás

Netradiční design, netradiční spojení odstínů, které i přes velký kontrast vytváří harmonii. Francouzský výrobce představujeme manželskou postel z kolekce nábytku do ložnice Aalborg. Nábytek z této kolekce je velmi střídmý, minimalistický a tak ho určitě můžeme jako prodejci doporučit i do menších interiérů. Černý odstín ve spojení imitace dřeva dub světlého provedení je nádherný a velmi elegantní koncept, který ještě více zúročíte při vybavení kompletní ložnice tímto nábytkem. Zda by se vám takové provedení ložnice líbilo, nejlépe posoudíte na ilustračních fotografiích. A pokud jste spíše milovníci světlejšího nábytku, kolekce Aalborg vám nabízí identický design také ve spojení odstínů imitace dubu s bílou.

    

 

Kvalita je dána především materiálem laminátové desky s tloušťkou 25 mm a celkovým zpracováním. Postel, kterou vám nyní nabízíme, tak můžete využívat opravdu řadu let, nepocítíte žádné opotřebení. Postel doporučujeme s ohledem na rozměr místa na spaní pro dvě osoby do středně velkého interiéru ložnice a lze si v identickém designu pořídit celou řadu dalších dílů nábytku. Na výběr máte z několika typů nábytku, které mají již své tradiční místo v ložnici. Doufáme, že dnešní nabídkou nábytku do ložnice, jsme Vám dali další inspiraci, jak vkusně může interiér ložnice vypadat.