Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentský pokoj jak má být

Je vůbec či měl by být znát rozdíl mezi dětským pokojem a studentským pokojem? Zcela určitě. Na místě u dospívající člověka je střídmost v odstínech, větší elegance a samozřejmě pokud se jedná o studenta, nebo studentku, rostou nároky na velikost úložných prostorů. Ale je zde ještě řada věcí, která by se měla změnit. Pokud vám to prostor určený k vybavení studentského pokoje jen trochu dovolí, změňte velikost postele. Dětská postel je sice i pro studenta, ale přeci jen větší postel je větší postel. Snažte se také zabezpečit již lepší podmínky pro studium. Psací stůl by měl být určitě rozměry větší, než dětský psací stůl. Co vám nabízíme na stránkách nábytek Aldo pro vaše dospívající děti, o tom si dnes něco málo povíme.

Interiér pro studentku

Zde se nejčastěji rodiče přiklání ke změně růžového odstínu na čistě sněhově bílý. Tento odstín patří totiž k nejoblíbenějším pro dospívající děvčata. Nábytek v bílém provedení je velmi elegantní a odpovídající věku. Možná ještě tu a tam doplněný nějakými růžovými dekoracemi, které jsou však ale pomalu a jistě na ústupu. Nabídka bílého nábytku určena pro vybavení studentského pokoje není vůbec malá.

 

    

 

Pokud máte dvě dospívající děti, bílý odstín je dobrý také v tom, že se hodí i pro studenta. A v případě jedné místnosti určené jako studentský pokoj pro holku i kluka máte šanci, že daná místnost bude velmi harmonická. I pro vybavení studentského pokoje stále platí požadavek na kvalitu spánku. I dospívající děti, i když v mnoha případech rodiče přerostou, se stále vyvíjí. Kvalita spánku, potažmo kvalita postele společně s matrací musí být i zde vysoká. V nabídce nábytku Aldo najdete unikátní designy typické pro holky a strohé, méně okázalé pro kluky. Pro holky dokonce nechybí ani nabídka rustikálních designů pro vybavení studentského pokoje.

 

   Kolekce nábytku Duplex

 

Interiér pro studenta

Každý dospívající kluk chce dát na odiv fakt, že je již muž. I když pro vás je samozřejmě stále dítě. Pro dospívající kluky často volíme tmavší odstíny, strohé, bez zbytečných ozdob. Pro kluka pak především platí, že pokud vám to prostor dovolí, pořiďte rozměrově větší postel. Nabídka postelí s rozměrem pro matraci 140x200 cm je opravdu velká a některé z nich nabízí tak důmyslné úložné prostory, že na druhou stranu zas ušetříte za pořízení komody či šatní skříně.

 

   

Multifunkční postel Space Up a návrh studentského pokoje z kolekce Fabric (francouzský výrobce)

 

Na ilustračních fotografiích nabízí příklady možného vybavení studentského pokoje. Multifunkční postel Space Up s důmyslně řešeným úložným prostorem vhodná pro menší interiéry a klučičí design v podobě studentského pokoje Fabric. Oba designy mají něco do sebe, jsou elegantní a střídmé, oprostěny od dětských dekorací a odstínů.

V naší nabídce najdete celou řadu také samostatných dílů na výběr, studentský pokoj si tak můžete sami sestavit, navrhnout. Třeba právě dohromady s vaší ratolestí a budete mít ještě příjemnou zábavu. A pokud nechcete za zcela nový pokoj příliš utrácet, právě nabídka samostatných dílů se hodí. Někdy i malá změna udělá zázraky.