0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentský pokoj Infinity - káva

Výrobce: PRS
Kód: PRS0084-2014
10 454 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Postel: 101x71x204 cm
Noční stolek: 44,2x42,4x33 cm
Komoda: 77x78x40 cm
Šatní skříň: 88x181x50 cm
Psací stůl : 101x74x49 cm
Prostor na spaní: 93 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino 12-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: káva
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Co potřebují naše "velké" děti do dětského pokoje?

Říkáme takovým pozměněným návrhům studentské pokoje a zcela jistě se od království obývaného dětmi předškolního věku budou lišit. Změní se odstíny, bytové doplňky, zmírní se pestrobarevnost, kluci ustoupí od všudy přítomné modré a dívky od obligátní růžové. Studentský pokoj je v každém ohledu už více podobný našim ložnicím, alespoň to by si dospívající děti přály. Jedním z mnoha návrhů na našich stránkách může být i studentský pokoj z kolekce nábytku Infinity.

Návrh studentského pokoje se nám tedy líbí pro jeho střízlivý tón, ale také díky bezkonkurenční ceně. V neposlední řadě je dobře, že jeho autorem je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu i při zachování nízké ceny. Materiálem pro výrobu všech dílů se stala laminátová deska v odstínu kávy s tloušťkou od 12 do 22 mm. Postel v ceně s roštem.

 

 

Parametry studentského pokoje a něco navíc

Pokud chcete pro své "velké" dítě pořídit větší postel, i to je v kolekci Infinity možné. Výrobce připravil hned několik variant postelí k výběru, včetně možnosti varianty postele s šuplíkem, nebo bez šuplíku. Níže uvádíme přehled dostupných variant pro postele.


- postel s šuplíkem pro matraci 90x200 cm
- postel pro studenty pro matraci 140x200 cm
- postele také v odstínech bílá nebo akácie

 

V ceně studentského pokoje jsou tyto díly:

- klasická postel pro matraci 90x200 cm (v ceně s roštem, bez šuplíku)
- noční stolek s jedním šuplíkem
- šuplíková komoda
- psací stůl s úložným prostorem
- šatní skříň dvoudveřová (levá část tyč, pravá část 3 police)Zcela identické provedení návrhu sestavy lze pořídit i v dalších odstínech, které jsme vám jmenovali už pro možností postelí. Bílý odstín byl navržen pro dívky, odstín kávy pro chlapce a přírodní odstíny jsou neutrální, třeba pro pokoj sourozenců.
Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.