Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentský pokoj Hangun

Výrobce: Gaut
Kód: GA00114
Certifikovaný dětský nábytek, potažmo studentský nábytek, je vždy zárukou spokojeného nákupu. Francouzský výrobce jakostní značky.
nedostupné
Postel: 99x78x207 cm
7 675 Kč
Šuplík pod postel: 200x17x93 cm
4 382 Kč
Šatní skříň 2D: 101x196x58
13 477 Kč
Knihovna: 61x196x36
7 435 Kč
Psací stůl : 136x74x60
8 298 Kč
Noční stolek: 52x35x36
3 651 Kč

Parametry produktu

Barva: dub šedý
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Studentský pokoj Hangun, kvalitní značková kolekce

Nabídka nábytku francouzských výrobců je velmi široká a v letošním roce začínáme také představovat elegantní, vysoce kvalitní nábytek podložený certifikáty jakosti. Pravdou je, že takový nábytek, jako třeba jeden z mnoha studentský pokoj Hangun, je finančně náročnější. Finální efekt a především životnost nábytku však k neporovnání s nábytkem z lamina. Nábytek, který čím je starší, tím je vlastně levnější.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a tu dokládá nejen certifikáty, ale také jakostní značkou Gami, která sama o sobě je zárukou spokojeného nákupu. S kvalitou v přímé úměře souvisí materiál, v našem případě je to mdf deska. Své s ohledem na kvalitu má také detailní zpracování. Mdf deska se zakončením hran systémem abs.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnostCo musí být v studentském pokoji především

Jistě nám dáte za pravdu, že na prvním místě je kvalitní postel. Měla by nabízet již dostatečný prostor na spaní a to minimálně 90x200 cm, velmi oblíbené začínají být i rozměry 120x200 cm, nebo 140x200 cm. Ale bohužel, ne každý z nás si tak velkou postel pro dospívající dítě může dovolit.

Druhým bezesporu "veledůležitým" nábytkem je dostatečně velký psací stůl. No a ostatní již záleží na vkusu a velikosti prostoru k dispozici. A z čeho můžete vybírat uvádíme v krátkém přehledu.- postel pro matraci 90x200 cm, včetně roštu
- šuplík pod postel slouží také jako noční stolek
- šatní skříň 2D, levá část tyč, pravá police
- šatní skříň 3D, levé dvoukřídlí tyč, pravé police
- knihovna s policemi
- komoda šuplíková
- noční stolek
- psací stůlTo jak bude váš interiér vypadat ve finální podobě, záleží jen a jen na vás, sami vidíte, že výběr dílů je velmi široký. Design, který kolekce Hangun nabízí, představuje styl "jak francouzsky žít". Styl pro gurmány nejen v jídle. Jednotlivé díly nábytku nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu, ale také praktičnost. A nejvíce zcela jistě napoví přiložené fotografie.

Pro spokojený nákup jako prodejci přidáváme také malý bonus v podobě služby doprava zdarma po celé republice a vynáška do patra. Závěrem snad již jen něco málo o samotném francouzském výrobci.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

       

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu