Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentské pokoje pro Vaše studenty

Mnoho z našich zákazníků řeší problém, kdy jejich děti opouštějí základní školu a jdou studovat. Dětský pokoj, který do té doby obývali, nesplňuje buď podmínky ke studiu, nebo prostě nevyhovuje designem. Proto na našem portále nábytek Aldo, jsme vytvořili k Vaší lepší orientaci, kategorii studentské pokoje, kde Vám nabízíme originální studentské pokoje od našich předních výrobců, ať už francouzských, či holandských.

Dominující postel v pokoji

Pro všechny z vás, kteří řešíte nedostatek místa v interiéru vašeho pokoje představujeme pouze exkluzivně na našich stránkách unikátní design postele. Kvalitní lamelový rošt v kovovém rámu v ceně postele je zvedací, pro snadný a rychlý přístup k úložnému prostoru. Ten vás rovněž překvapí velikostí, police a šuplík, v podstatě úložný prostor nahrazuje šatní skříň, kterou tímto není třeba pořizovat. Ideální odpověď na řešení velmi malého prostoru studentského pokojenebo ložnice v případě, že máte postel jenom pro sebe. S ohledem na rozměr místa na spaní doporučujeme postel pro jednu osobu.

 

    Postel Travel je u studentů velmi oblíbená

 

Romantický bílý pokoj pro slečny

Už jste někdy viděli postel s většími úložnými prostory, než nabízíme nyní? Postel v ceně samozřejmě jako vždy na našich stránkách s kvalitním roštem v kovovém rámu, ale také v tomto případě s nadstavcem a řadou úložných prostorů, kde to jen bylo možné. Nadstavec nabízí odkládací plochu po celé šíři postele, navíc z bočních stran jsou další police a další úložný či odkládací prostor najdete rovněž v jeho přední části. Po stranách postele v její dolní části šuplík a odkládací prostor otevřený. A v neposlední řadě je úložný prostor také z přední části postele.

 

Studentská postel Lanka white    

 

Španělský výrobce představujeme postel pro jednu osobu, nebo s využitím jako postel ve studentském pokoji pro dospívající dítě v oblíbeném bílém provedení a trendy, moderním designu. Příznivá cena rozhodně také potěší a stejně tak snadná montáž. Designová postel, která vám určitě bude dělat radost, postel, která využije interiér na maximum. A pokud se vám postel líbí, ale jste dva, i takovou v nabídce máme, tedy s větším rozměrem místa na spaní a dokonce také v jiném barevném provedení. Designové postele španělského výrobce jako odpověď na vaši otázku, jak zařídit opravdu velmi malí interiér ložnice, nebo studentského pokoje.

Pokoj v tmavém provedení

Odstín venge, který u dětského pokoje Fabric nabízíme, je předurčen hlavně pro zařízení interiéru chlapcům, ale samozřejmě to není podstatné. V sestavě dětského pokoje či lépe řečeno studentského pokoje je vše, co student potřebuje. Velmi praktický je psací stůl, který nabízí nadstavce, ale také postel, kterou můžete pořídit se sadou dvou šuplíků a zajistit tak, tolik potřebný úložný prostor. Veškeré možnosti využití přikládáme na přiložených fotografiích. Na našem portále představujeme, rovněž studentský pokoj v tradičních odstínech pro holky, ale o těch až příště.

 

Dětský pokoj Arthus    Dětský, studentský pokoj Fabric

 

Francouzský výrobce je již na našich stránkách znám svým důrazem na praktičnost, což nám určitě dáte za pravdu. Rovněž i dětský nábytek, holandského výrobce, nezůstává v ničem pozadu.