Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentské pokoje pro Vaše děti

Studentský pokoj je nedílnou součástí každého dospívajícího dítěte a jeho výběr je velmi důležitý. Nábytek Aldo představuje pokoje pro studenty již v méně barevných variantách, než tomu je v nabídce dětských pokojů, kde najdete i pastelové odstíny jako růžová, zelená, nebo modrá. Ve studentském pokoji samozřejmě není už ani využito dětských motivů. Na našem portále najdete studentské pokoje jako danou sestavu, ale i studentské pokoje modulových systému, kdy záleží jen na vašich možnostech a výběru nábytku do daného interiéru.

Studentský pokoj pro dívky

Dovolíme si vám představit jako malou ukázku studentské pokoje, autorství tohoto designu patří belgickému výrobci. Do jednoho interiéru jsme umístili nejrůznější samostatné díly z nabídky nábytku na našich stránkách. A to z různých kategorií, od ložnic, po obývací pokoj až po ložnice. Jedno však mají díly společné. Odstín transparentní bílé zachovávající viditelnou strukturu dřeva, konkrétně materiál borovice.

 

Patrová postel pro dvě děti s dolním lůžkem pro studenty    Studentský pokoj AlikaMyslíme si, že vhodně je zvolená také postel s přistýlkou pro případ, kdy má třeba vaše dcerka na noc kamarádku. Ve studentském pokoji by určitě měla být také větší šatní skříň. Výrobce klade důraz na kvalitu a pro návrh sestavy ložnice použil dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Kvalitní dřevo zamezuje pozdější deformaci nábytku vlivem změny teplot, nebo vlhkosti v ovzduší. Odstín transparentní bílé zachovává viditelnou strukturu dřeva, nejedná se o sněhově bílý nátěr. 

Studentský pokoj pro chlapce

Pro srovnání jsme opět zvolili bílý odstín, aby jsme vám ukázali, že lze bílý nábytek využít pro chlapce i pro dívky. Začněme ale postelí a to platí jak pro dívky tak chlapce. Pokud vám to prostor jen trochu dovolí, změňte postel pro matraci 90 x200 cm na větší. Dnešní široká nabídka studentských postelí vám to určitě umožní. Až vaše dítě odroste, určitě není třeba měnit celý dětský pokoj, ale klasická dětská postel s místem na spaní 90x200 cm opravdu už stačit nebude. Pro větší děti, studenty je vhodnější větší postel. Pro studenty výrobci nabízí místo na spaní 120x200 cm a pokud máte dostatek místa lze pořídit i postel s místem na spaní 140x200 cm. Tyto rozměry najdete v kolekci nábytku francouzského výrobce. A pokud přeci jen chcete velkou změnu, v kolekci najdete díly nábytku pro kompletní vybavení studentského pokoje.

 

Postel Travel pro studenta     Sestava nábytku pro Gammer

 

O posteli už jsme vám řekli, určitě by měla být větší než dětská postel s místem na spaní 90x200 cm. Ale co dál? Ve studentském pokoji by určitě neměla chybět velká šatní skříň, pro studující dívky ideálně se zrcadlem. Nesmí chybět ani dostatečně velký psací stůl, může být v interiéru také komoda, či nějaký praktický regál. A kluci určitě ocení sestavu nábytku v černém provedení Gaming.