Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentské pokoje na Aldu

Z pokoje pro studenta má čišet nejen kreativita, ale měl by být zařízen minimálně vhodným stolem a chytrou židlí, pohodlnou postelí a dostatkem úložných prostor. My si dnes představíme studentské pokoje, které vám na našem e-shopu nabízíme. Mějte na mysli, že s přibývajícím věkem vašeho dítěte je čas na změnu dětského pokoje.

Kvalita a originalita

Děti dospívají a úměrně s věkem mění požadavky na vzhled i uspořádání svého pokoje. Ve studentském pokoji už nemusí být dominantní holčičí růžová a chlapecká modrá. To neznamená, že děti, které měly barevně neutrální nábytek, netouží po změně. Obvykle mají jasnou představu o tom, jak by měl jejich pokoj vypadat. Proto při jeho zařizování nepodceníme pravidla ergonomie, vhodné umístění nábytku, jeho vzhled i osvětlení. Nevšední a moderní design nábytkových stěn plný zajímavých detailů na nábytku Aldo, zaujme nejen rodiče, ale i dospívající děti. Dobře zařízený studentský pokoj by měl být vybaven dostatečně velkým psacím stolem, prostornou šatní skříní, knihovnou a pohodlnou postelí.

 

Postel Travel u dospívajících dětí oblíbená     Sestava nábytku Gaming

 

Psací stůl pro studenty

Zatímco děti školou povinné potřebují prostor na hraní, studenti se neobejdou bez velkého a členitého stolu, kde má výsadní místo počítač či notebook a další elektronika, spojující mladé lidi se světem. Přiměřený věku má být stůl s nastavitelnou výškou a s regulovatelným sklonem pracovní plochy o rozměrech 85x120 nebo 85x150 cm.

 

Sestava nábytku Gaming    

 

Čas věnujeme také výběru židle. Kvalitní pracovní židli na kolečkách potřebují zejména ti, kdo tráví hodně času u počítače, aby netrpěla páteř. Své místo v pokoji pro studenta má i knihovna nebo police přiléhající ke stolu, přestože klasické odborné knihy a slovníky jsou k dispozici na internetu.