Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentské pokoje, které kladou důraz na design a kvalitu ná

Když dítě vychází ze základní školy a jde studovat na střední školu, tak mu už určitě nebude vyhovovat zařízení dětského pokoje. S přibývajícím věkem se mění i nároky dítěte na vybavení interiéru pokoje. Proto vám nabízíme vybrat si z naší široké nabídky studentských pokojů a vytvořit vašemu dítěti takový prostor, který bude příjemný a funkční zároveň. Studentské pokoje, které nabízíme, kladou důraz na elegantní design a kvalitu nábytku. Základem každého studentského pokoje je dostatečně velký psací stůl, postel, potřebné množství úložných prostorů a odpovídající osvětlení. Pořídit můžete kompletní sestavy i kusový nábytek, vždy za velmi přijatelné ceny.

 

Pokoje v bílém tónu

Bílý nábytek je velmi vhodnou variantou vybavení studentského pokoje zvláště pro děvčata. Když vaše dítě vyroste, tak co určitě musíte vyměnit je klasická dětská postel s místem na spaní 90x200 cm, která mu již opravdu stačit nebude. Pro větší děti, studenty, je vhodnější větší postel. Pro studenty výrobce nabízí postele s místem na spaní ke spaní 140x200 cm. Ale co dál? Ve studentském pokoji by určitě neměla chybět velká šatní skříň, pro studentky nejlépe se zrcadlem. Nesmí chybět ani dostatečně velký psací stůl, určitě může být v interiéru i komoda či nějaký praktický regál. To vše vám například nabízí pokoj pro studenta Sacha 2342 - v dílech od francouzského výrobce, který klade velký důraz především na kvalitu. Nábytek je vyrobený z mdf desky, která je kvalitnější než lamino, povrchová úprava je lak. Oproti dýze, nebo papírové folii to je velký rozdíl, samozřejmě v dobrém slova smyslu. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Další nabídkou je studentský pokoj Josh v elegantním bílo-šedém provedení. Autor tohoto designu, je belgický výrobce, který klade velký důraz na kvalitu a detailní zpracování. Jednoduchý design ve sněhově bílém provedení ve spojení s tmavě šedou v daném interiéru studentského pokoje působí elegantně, ostatně jak dokazují ilustrační fotografie.

 
Studentská postel Tonight

 

Pokoje v přírodním provedení

O tom, co by nemělo hlavně ve studentském pokoji chybět, jsme si již řekli. Teď vám chceme představit nábytek v přírodním designu, který se hodí především pro chlapce. Pokud chcete svému dospívajícímu dítěti zařídit hezký a praktický studentský pokoj, nábytek z kolekce Naturela stojí za inspiraci. Dané díly nábytku ve velmi moderním designu, navíc v imitaci dřeva dub. Za velmi prozíravé zde považujeme možný výběr provedení postele. Od rozměru místa na spaní postele pro matraci 90x200 cm, až po větší postel s místem na spaní 140x200 cm. Ke každé z postelí lze pořídit také velmi praktickou zásuvku. Za zmínku stojí i psací stůl, který patří k rozměrově větším, pro studenta dostatečná velikost pracovní plochy. Reliéfní povrchová úprava má určitě něco do sebe, interiér vybavený tímto nábytkem bude velmi příjemný, skoro jako kdyby byl nábytek vyroben opravdu z dubového dřeva. Na druhé fotografii, vám představíme studentský pokoj Jimi 15.01, v jednoduché linii, příjemném spojení odstínů imitace dřeva dub a tmavě hnědé a to vše vytváří velmi moderní, nadčasové vybavení interiéru. Francouzský výrobce klade důraz na detail třeba v podobě úchytek, zajímavé jsou ale rovněž díly jako je kontejner na pojezdech, členitý psací stůl, nebo netradičně rozdělená šatní skříň. Odkládací prostory zabezpečí vysoký regál a komoda. Nabídka dílů je flexibilní, kolekce Jimi je tak vhodná pro vybavení malých i velkých interiérů. Nezapomínejte ani na kvalitní dětskou židli, která by měla mít nastavitelnou výšku sedáku. Jen tak můžete přizpůsobit psací stůl aktuálnímu vzrůstu dítěte.

 
                              Studentský pokoj Arthur

 

Je důležité, aby se student ve svém pokoji cítil dobře a měl dost místa nejen na studium, ale také na koníčky a odpočinek. Právě takové studentské pokoje jsou pro vás na našem portále www. nabytek-aldo.cz připraveny.