Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentské pokoje - design z Francie

Naši pravidelní návštěvníci jistě od ledna letošního roku zaznamenali velké změny v naší nabídce nábytku do všech interiérů. Společnost nábytek Aldo opravdu má co nabídnout a to díky novým obchodním partnerům, výrobcům nábytku z Francie. Postupně, jelikož nabídka je opravdu široká, se Vám snažíme jednotlivé designy představovat a dnes bychom Vám rádi něco řekli o specifikách, plusech a možnostech při zařizování interiérů studentského pokoje. Nebo dětského pokoje tak, který bude pro dítě příjemný i v době, kdy už bude navštěvovat střední školu. Tedy pokoj bez dětských motivů, elegantní, a přeci pokoj pro Vaší ratolest..

 

                                                                    Studentský pokoj Alika

 

Studentské pokoje pro kluky

Ano, pořizování nábytku do studentského, potažmo dětského pokoje musíme také podřídit tomu, kdo v něm žije. Mladá slečna, nebo kluk? Jako první Vám představujeme studentský pokoj Fabric, který oslovil také mě a svému synovi, který letos bude prvňáčkem jsem tento pokoj pořídila. A jsem nadmíru spokojena a také překvapena praktičností, kterou jsem ani z fotografie nečekala. Psací stůl, i když jsem věděla, že je s nadstavcem, nabízí opravdu spousty pracovní plochy, právě díky nadstavci. S postelí jsem rovněž velmi spokojena. Do předního šuplíku jsme umístili nejoblíbenější plyšáky a polštáře, do bočního šuplíku, většího, pak dáváme peřiny. Dalším milým překvapením pro mě byla komoda, která nabízí horní šuplík méně hluboký, tedy na ponožky a spodní prádlo ideální a zbývající šuplíky jsem nečekala až tak hluboké. V neposlední řadě šatní skříň. Ta díky nezakrytým otvorům dává zcela překvapující design a když otvory, takové jakoby police ozdobíte dekoracemi, skříň působí originálně. S dětským pokojem, který mému synovi může díky designu sloužit (doufám až na vysokou školu..) jsme nadmíru spokojeni. A věřím, že i spousty z Vás, jelikož za posledních pár měsíců se dostává do čela naší tabulky top produktů, kterou určujete vy, zákazníci, svým výběrem.

 

    

 

Francouzský výrobce myslí opravdu na vše. Také na zákazníky, kteří bohužel pro zařízení interiéru dětského pokoje, studentského pokoje nemají dostatek prostoru. A tak do kolekce Fabric zařadil rovněž dětský pokoj Fabric multifunkční. Je rovněž nádherný a podstatou pokoje je multifunkční postel s vysouvacím psacím stolem. jedinou nevýhodou a ta bohužel plyne s nedostatku prostoru v interiéru je psací stůl, který pro případného studenta bude nedostačující. A tak multifunkční pokoj je ideální v případě, kdy máte dvě děti s velkým věkovým rozdílem a když druhé dítě začne navštěvovat školu, to první bude již mít třeba svou domácnost. No a pak bude stačit pouze do pokoje, na místo po jedné uvolněné posteli pořídit klasický psací stůl s nadstavcem. Kolekce Fabric od francouzského výrobce nabízí spousty flexibilních možností.

Studentské pokoje pro mladé slečny

Nabídka studentských pokojů pro mladé slečny je rovněž velmi široká a je na co se dívat. Francouzský výrobce nabízí zcela jiné designy, na které jsme u nás zvyklí, proto jeho úspěšnost je tak rychlá. Mezi nejoblíbenější studentské pokoje se zařadily z kolekce Alika a Tonight.

 

Studentský pokoj Alika    Studentská postel Tonight

 

Velmi moderní, minimalistický design, který neurčuje využití postele jenom ke spaní, ale díky úložným prostorům šetří místo v interiéru. Kvalitní zpracování značky Gautier, postel je certifikovaná a v kolekci Tonight si můžete vybrat nejen z dalších odstínů, ale identickou postel také v rozměru určenou pro dvě osoby.

Myslíme, že nabídka francouzského nábytku jistě stojí za vzhlédnutí. A pokud by jste chtěli s něčím poradit, naší pracovníci jsou vám k dispozici také o víkendech.