0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Studentská postel s přistýlkou bílá G55

Výrobce: Gaut
Kód: GA003-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Postel: 120x200-129x78x207 cm
Šuplík pod postel: 200x17x93 cm

Parametry produktu

Prostor na spaní: 120 x 200 cm
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Studentská postel s přistýlkou, řešení pro dvě děti s velkým věkovým rozdílem

Jako nápad se nám řešení místa na spaní dvou dětí s velkým věkovým rozdílem rozhodně líbí víc postel s přistýlkou, než klasická patrová postel. V té by se dospívající dítě, student či studentka příjemně necítil. Francouzský výrobce nabízí v kolekci dětského nábytku celou řadu možností díky široké a flexibilní nabídce samostatných dílů nábytku. Identický design postele můžete pořídit také v tmavě šedém provedení, ale také v menším rozměru jako klasickou dětskou postel. Šuplík využijete jako přistýlku pro druhé dítě jak už jsme uvedli, ale pokud máte jedno dítě, nic nebrání tomu využít šuplík jako tradiční úložný prostor. V neposlední řadě aby toho nebylo málo, k dispozici je ještě velmi praktický nadstavec k posteli. Nabídka je široká a design velmi moderní, účelový. Každý si přijde na své.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování, což dokládá také řadou jakostních certifikátů. S ohledem na kvalitu je pořizovací cena velmi dostupná. Nechybí ani na určitých částech nábytku hrany abs. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže, kterou můžete poptávat. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Tip Aldo: šuplík jako přistýlka pro matraci 90x200 cm

Aldo informuje: Postel nedoporučujeme umístit do prostoru. Na čele postele jsou zezadu předvrtané díry pro připevnění nádstavce.

 

 

Jak zařídit studentský pokoj, když máte ještě jedno malé dítě?

A navíc pro obě děti pouze jednu místnost k dispozici? Řešení místa na spaní jsme vám právě představili. Ale jak dál? Rozhodně pro studenta potřebujete dostatečně velký psací stůl a pro malé dítě je velmi vhodnou volbou dětský nábytek v sestavě židliček a stolku. pro dvě děti je vhodnější rovněž rozměrově větší šatní skříň, kterou máte v kolekci k dispozici, stejně jako klasické dvoudvéřové provedení skříně. Dnes a především s moderní kolekci G55 od francouzského výrobce není problém zařídit jakýkoliv interiér a pro děti různého věku.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postel pro dvě děti Montana G10.106

Dětská postel pro dvě děti Montana G10.106

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
14 334 Kč
Dětská postel s přistýlkou a šuplíky Robin ROKB9014

Dětská postel s přistýlkou a šuplíky Robin ROKB9014

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
21 426 Kč
Dětský otoman s přistýlkou Amori AMKB9014-AMRB

Dětský otoman s přistýlkou Amori AMKB9014-AMRB

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 11 611 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.