Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stoly a stolečky

Rozšířili jsme opět kategorii dětského nábytku, tentokráte o velmi originální psací stoly a stolečky, které si můžete pořídit i v sestavě s mylými křesílky a židličkami. Doménou psacích stolů pro děti na Aldo nábytku jsou především odstíny a designové zpracování, které děti bude lákat třeba i k učení. Psací stoly a nejrůznější stolečky se neliší však jen odstínem, ale také materiálem. Od voštiny, po lamino, přes přírodní materiály jako borovicové dřevo. A co vše u nás tedy najdete?

 

 

Stoly

Stoly do dětského pokoje pořizujeme především psací. Velmi také záleží na tom, zda máte, jedno, dvě nebo více dětí. Jako za velmi zajímavé řešení bydlení při zařizování interiéru dětského pokoje považujeme možnost nastavení výšky, ale i sklonu pracovní desky stolu. Psací stůl tak můžete přizpůsobovat věku dítěte, respektive především jeho výšce. A neměla by chybět ano kvalitní dětská židle s nastavitelným sedákem, tak jako nabízí například německý výrobce na ukázkách kolekce Colorido.  

 

   

Dětský nábytek v sestavě z kolekce Colorido (Německo)

 

Pokud vám můžeme poradit, snažte se každému z dětí, jestliže na to máte prostor, pořídit vlastní psací stůl. Dělení se o jeden psací stůl může vyvolat spousty nedorozumění a hádek a může ve své podstatě pokulhávat i škola. Raději omezte jiné vybavení dětského pokoje. Psací stůl ze základním vybavením a velmi potřebným, když je dítě již školou povinné. Pro ty z vás, kteří nemají prostoru nazbyt je velmi výhodným řešením psací stůl s nadstavcem. Ten vám v podstatě umožní umisťovat knížky a jiné předměty do výšky, čímž získáváte prostor na zemi. Nabídka psacích stolů s nadstavcem na Aldo nábytku je velmi široká. Jedno však psací stoly mají společné. Do naší nabídky umisťujeme pouze takové, které dodržují doporučenou výšku a velikost pracovní desky, mají pojezd na klávesnici a místo na počítačovou jednotku.

 

      

 

Dětské psací stoly s nadstavcem jsou velmi praktickým řešením malých interiérů (Francie)

 

 

Stolečky

Co jsou vlastně stolečky do dětského pokoje. Co si pod tímto pojmem, názvem můžeme představit? Na Aldo nábytku je to nabídka malých dílů nábytku s výškou max. do 55 cm, které dětem, spolu s malými židličkami slouží pro příjemné posezení s kamarády, pro kreslení, společenský hry, ale často také při hraní, když si prostě hrajou na nás dospělé. Stolečky jako sestavy spolu s křesílky jsou vesměs ve velmi barevném provedení, od žluté, červené, modré až po kombinaci několika barev. V posledních dnech jsme nabídku tohoto bytového doplňku, tohoto druhu nábytku velmi rozšířili a to o zajímavé sestavy, které doplňují modulové systémy našich dětských pokojů.

 

 

Základním rozdílem mezi stolečkem do dětského pokoje a konferenčním stolem do obývacího pokoje není jen v barvě, ale také tvaru. Ničím vyjímečným nejsou v bytovém vybavení pro děti stolečky do tvaru srdíčka, slzy, auta a dalších dětských tvarů. Stolečky společně s židličkami jsou také ve většině případů ošetřeny vodouředitelnou, akrylovou barvou, která je omyvatelná a zdravotně nezávadná. Stolečky, psací stoly jdou ruku v ruce s židličkami a křesly. Nabídka je na našem portále, no, můžeme asi nejlépe vystihnout, dětská - barevná. Nechte se inspirovat novými designovými efekty.