Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stolky tak trochu jinak

Konferenční stolky pořizujeme většinou jako doplnění obývacího pokoje, především pak sedací soupravy. Stolek by nám měl sloužit k malému pohoštění, nebo jako odkládací plocha. Dnešní nabídka konferenčních stolků klade stále větší důraz na jejich maximální využití, na jejich praktičnost. Nábytek Aldo sleduje nejnovější trendy a designy, proto jsme aktuálně zařadili do naší nabídky také moderní konferenční stolky, které vás jistě svými vlastnostmi a rafinovaností překvapí. A ještě v úvodu nám to nedá, abychom neupozornili na naši akci montáže vybraných dětských pokojů zadarmo jak v české tak slovenské republice.

Stolky s možností rozložení a úložným prostorem

Mezi velmi vyhledávané a praktické patří stolky, které mohou měnit svou velikost. Takový stolek se díky moderním technologiím snadno rozložíte na větší rozměr, když máte třeba více hostů. Konferenční stolky s velmi praktickými vlastnostmi nabízíme především od našeho francouzského partnera, známého výrobce nábytku. Na první fotografii uvádíme konferenční stolek Be Alive i Ness, který nejen že je nadčasový, ale také nabízí velmi příjemnou cenu. Trendy je také jeho odstín, lesk v bílo-černém provedení. Stolek je jedním z mnoha, který nabízí rozkládací mechanismus a to do všech stran, kdy jednotlivé kostky od sebe vzdálíte.

 

    

                                

Další kategorií stolků jsou ty, které nabízí úložné prostory. Dle vašich potřeb tak můžete využít stolek na cokoliv. Třeba také jako malý bar při ruce. Stolek s úložným prostorem a také s možností rozložení oslovuje především majitele malých bytů, kteří multifunkční nábytek velmi ocení. Většina stolků v naší nabídce je vyrobena z laminátové desky, která je snadná na údržbu a odolná vůči mechanickému poškození. Odstíny snad všech drůhů, vybrat si může opravdu každý.

 

                                         

 

Pokud hledáte právě nový nábytek do obývacího pokoje tak vězte, že díky jednotnému designu ke každému stolku u nás můžete najít i další díly pro zařízení celého interiéru. Tedy obývací stěny, televizní stolky, či komody. Aldo nabízí stylový i nadčasový nábytek a věříme, že design francouzských, či německých výrobců vás příjemně osloví.