Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stojan na knihy Cat single

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00146-2022
  • Tloušťka kovu 1,2 mm
  • oboustranný stojan
  • výška 12,5 cm,  šíře 25,5 cm, hloubka 12 cm
nedostupné
344 Kč

Parametry produktu

Výška: 12 cm
Šířka: 25,5 cm
Hloubka: 12,5 cm
Barva: černá
Materiál: kov
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Potřebujete "něco", aby knihy stále nepadaly? Stylový stojan na knihy

Jednoduchý, ale velmi efektní stojan na knihy do kategorie dekorací a doplňků právem patří. Stojan z kovu v černém provedení v podobě kočky, nebo kocoura, jak kdo cítí, může originálně doplnit váš obývací pokoj, ložniciale třeba i dětem se tento stojan může líbit. Praktické využití police pokud máte doma, lze ale umístit třeba i na komodu, psací stůl.

Zkrátka milovníci koček a kocourů si jistě najdou místo, kde se stojan na knihy bude líbit nejvíce. A pokud máte rádi jinou tematiku nezoufejte, v naší nabídce si můžete vybrat z desítek obdobných, kovových stojanů na knihy v nejrůznějších podobách. V neposlední řadě, možná mnohým z vás jsme přinesli inspiraci na hezký dárek.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu