Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stále vyhledávaný rustikální nábytek

Rustikální nábytek patří stále k velmi oblíbeným a na našem portále je materiálem tohoto nábytku především borovice a mahagonové dřevo. Pro vaši lepší představu, jak může příjemně nábytek v interiéru působit, jsme připravili návrhy rustikálního nábytku v sestavách, ale nemusíte celé sestavy kupovat, z jednotlivých dílů v naší nabídce můžete vytvořit sestavu ložnice, jídelny, pracovny a při větší fantazii také předsíně. Něco málo ze široké nabídky vám dnes představíme.

 

Rustikální nábytek do jídelny

Mezi nejvyhledávanější díly rustikálního nábytku se zařadily díly, pro vybavení kuchyně a jídelny. Důvod je velmi jednoduchý, příjemné stolování s rodinou dokáže právě rustikální nábytek ještě více ovlivnit. Malou nevýhodou je, že rustikální nábytek si díky jeho mohutnosti mohou dovolit spíše majitelé větších interiérů. Ale v naší nabídce najdete i rozměrově menší díly rustikálního nábytku, které představujeme ne jako sestavu, ale v samostatných dílech. Rustikální nábytek je tak zdravotně nezávadný. Výrobci kladou velký důraz na kvalitu nábytku, proto se používá zásadně dřevo řádně vysušené a bez kazů, čímž zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změn v prostředí, interiéru. Velkou výhodou rustikálního nábytku je rozhodně dodání v dílech bez nutnosti montáže. Na první fotografii vám představíme rustikální jídelnu Country v nabídce dílů, ve světle hnědém vosku, která potřebujete dostatečně velký prostor. Jen tak krása vlastního designu a materiálu dřeva borovice vynikne. Ale jak jsme se již zmínili, můžete si vybrat jen některé díly nábytku, které hodí právě vám. V transparentní bílé s kombinací hnědé, nabízíme na druhé fotografii rustikální jídelnu z masivu Cassala. Kolekce rustikálního nábytku Cassala od německého výrobce je velmi elegantní, líbí se nám také propojení dvou kontrastních odstínů. Transparentní bílé, která zachovává viditelnou strukturu dřeva a hnědé, který dodává nábytku příjemný efekt. I když se jedná o návrh jídelny v rustikálním designu, rozhodně výrobce nešetřil moderními prvky.


           

 

Kvalitní spánek pro vás i děti

O rustikálním nábytku jsme si řekli už mnoho. Proto vám nabízíme rovnou návrh designu francouzského výrobce pro rustikální ložnici Ellen H11, který je, tak trochu jiný než tradiční sestavy. Rustikální ložnice v sobě nese také moderní prvky, hlavní linie daných dílů jsou velmi jednoduché a rustikálního vzhledu je docíleno s typickou mohutností, ale detaily třeba v podobě úchytek či odstíny. Kontrastní spojení světlého dubu samozřejmě v jeho imitaci s bělenou třešní. Díky jednoduchosti je pak sestava ložnice vhodná i pro umístění do malých interiérů. Navíc dané díly nabízíme samostatně, pořídit si můžete to, co vy potřebujete. Pokud vás oslovila jen manželská postel či komoda i toto řešení je k dispozici. Rustikální dětský pokoj – díly, to je nabídka pro vaše děti. Když si vyberte právě tento dětský pokoj, jistě také proto, že patří do kategorie ekologického nábytku. Přírodní materiály, kterým dřevo mahagon bezesporu je, mají ty nejlepší vlastnosti pro zachování zdravotně nezávadného interiéru, což je to nejlepší, co můžete dítěti pro jeho zdravý vývoj zabezpečit. Zdravotní nezávadnost dřeva nenarušuje ani povrchová úprava v bílém odstínu, která je provedena vodou ředitelným nátěrem. Dánský výrobce je na našich stránkách již známý nabídkou nábytku ve vysoké kvalitě. Jeho kolekce patří k velmi vyhledávaným také proto, že představuje značkový nábytek a značka je vždy zárukou kvality. Stejně jako vlastní, použitý materiál pro výrobu daných dílů, dřevo mahagon v povrchové úpravě sněhově bílým odstínem.


  

 

Dnes jsme vám nabídli jen malou část toho, co v naší nabídce rustikálního nábytku můžete najít. Rustikálním nábytkem můžete zařídit obývací pokoj, pracovnu, nebo předsíň. Záleží jen a jen na vás, jakému stylu a do jaké místnosti, dáte přednost.