Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stále více žádané barové židle

Nabídka barových židlí na Nábytku Aldo je velmi široká. Vybrat si můžete od moderních, až po stylové designy a to v nejrůznějších odstínech a z nejrůznějších materiálů. Barové židle patří asi k nejoblíbenějším a můžete k nim najít celou řadu dalších dílů rustikálního nábytku, včetně barových stolů. Asi nejoriginálnější nabídku tohoto industriálního nábytku do jídelny přináší německý výrobce. Ucelenou nabídku barových židlí, včetně moderních designů, jsme zařadili do kategorie kuchyně a jídelny.

 

Industriální barová židle

Máte rádi nádech starého nábytku a máte zařízenou kuchyni či obývací pokoj v industriálním stylu? I zde můžete doplnit tento originální nábytek barovou židli. Barová židle zaujímá v dnešním zařízení interiéru opět své místo. A to je dobře, protože barová židle splňuje vysoké nároky v interiéru, kterému dodá vždy originální vzhled. Na první fotografii vám představíme rustikální barovou židli, která působí velmi stylově. Židle je vyrobená z kovu, dřeva a potah z kůže. Taková židle spolu s barovým stolem patří mezi velmi oblíbený a vyhledávaný design.

 

    

 

Barové židle v sestavě se stolem

Pokud máte velmi malou kuchyňmáte odpověď na otázku, jak co nejúsporněji zařídit jídelní kout, kde by si šlo dát malé občerstvení. Pokud máte velký interiér a potřebujete oddělit společný prostor kuchyně a obývacího pokojepak jste také našli řešení. V dnešním moderním bydlení se fantazii meze nekladou.

 

    

 

Bytové doplňky mohou zcela změnit interiér vašeho bydlení a příjemnou zprávou je, že vás tato změna nebude stát vůbec žádné velké peníze. Dalším příkladem, jak zútulnit vaše bydlení je sestava barového stolu a židle na další, druhé fotografii. Představuje Vám nové kolekce tzv. Vintage a Industriální styl, který jistě přiláká zájem nejednoho z Vás. Jedná se o zcela vyjímečný a přesto praktický nábytek. Vintage Vám dává možnost zkombinovat tradice a současné interiérové trendy. 

 

                                                     

 

Co říci o barových židlích na závěr? Trend barových židlí vesměs slouží jako doplnění prodloužené části kuchyňské linky je opět v módě a navíc velmi praktické. Do moderní kuchyně patří bar. Nabídka je velmi široká. Vybrat si můžete od moderních až po ty stylové a to v nejrůznějších designech a nejrůznějších materiálů. Barové židle z masivu ve stejném designu jaké představujeme židle jídelní, barové židle z plastu, kovu a dalších potahových materiálů.