Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stále oblíbená růžová do dětského pokoje

V nabídce dětských pokojů pro holky stále převládá a to již řadu odstín růžové nejčastěji v kombinaci s bílou. Je to proto, že spojení těchto odstínů patří k těm nejoblíbenějším. Jejich výběr, troufáme si tvrdit, je velmi zajímavý a převážnou část nabídky tvoří kolekce od francouzského a holandského výrobce. Moderní, velmi praktické samostatné díly dětského nábytku, nebo celých návrhů sestav dětských pokojů se soustředí na malé i velké interiéry, dostupnou cenu a maximální praktické využití. V dnešním článku vám chceme představit několik nejprodávanějších dětských pokojů.

Dětský pokoj, kterému žádná dívka neodolá

Na našem trhu kolekci Puzzle díky vysoké oblibě u našich zákazníků nabízíme prvním rokem. A ještě nějakou dobu budeme, jelikož nabízí nejvyšší kvalitu s prodlouženou zárukou až na sedm let. Turecký výrobce pro výrobu dětského pokoje zvolil dva materiály, voštinu a lamino. Novodobý, velmi kvalitní materiál voštiny je pak použit pro hlavní, obvodové desky, proto je jejich tloušťka až 3,5 cm. Samozřejmě použití tohoto materiálu přispívá k navýšení kvality dětského pokoje. Laminátová deska je použita například pro čela šuplíků, nebo police ve skříni. Kombinace odstínů bílé, růžové a tmavě fialové.

 

Nábytek do dětského pokoje Bo7    Patrová postel B pink

 

Dětský pokoj Biotiful

Nabídka kolekce Karibu opět přináší typicky dívčí spojení odstínů a to bílé s tmavě fialovou. Lze také díly kolekce Karibu kombinovat s díly kolekce Jesper, jelikož odstín bílé a tmavě fialové je pro oba návrhy identický. Kolekce Karibu patří k cenově velmi dostupným, je vyrobena z laminátové desky a nabízí samostatné díly tak, aby bylo možné samozřejmě sestavit kompletní interiér dětského pokoje. Vybrat si dokonce můžete ze dvou provedení šatních skříní, jednou z možností je šatní skříň třídveřová se zrcadlem, což ocení zejména dospívající dívky.

 

                                          

 

 

Dětský pokoj pro holky také z masivu, nebo mdf desky

Díky nabídce německého výrobce dětského nábytku z masivu, můžeme i pro kategorii určené dívkám nabídnout některé z návrhu v bílo růžovém provedení. Netradiční odstín pro nábytek ze dřeva, který se stal velmi  populární. Řešení bydlení dětí je v podobě nábytku třeba z dřeva borovice velmi oblíbené, jelikož takový interiér je ekologický, zdravotně nezávadný. Samozřejmě díky použitému materiálu také velmi kvalitní.

 

Dětská postel Kiddy     Dětská postel Pino

 

Německý výrobce, jak můžete vidět na naši ilustrační fotografii, nabízí nábytek ze dřeva v kombinaci odstínů fialové s odstínem transparentní bílé. Odstín, který zachovává viditelnou strukturu dřeva, nejedná se tedy o sněhově bílou barvu. Pro části nábytku v tmavě fialovém provedení použil výrobce cíleně mdf desku, která nabízí vyšší stupeň tvrdosti než dřevo borovice. A tak například deska stolu je více odolná při jejím použití, také má omyvatelný povrch.

Nabídka dětských pokojů pro holky je na našem portále opravdu velmi široká a v našem článku uvádíme jen zlomek toho, co si u nás můžete vybrat. A pokud máte doma malé rošťáky, kluky, v dalším povídání se budeme věnovat nabídce právě pro ně.