Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stále nejoblíbenější patrové postele

Pokud bychom měli vybrat jeden typ či lépe řečeno druh nábytku, který je na našich stránkách nejoblíbenější, pak jsou to bezkonkurečně patrové postele pro děti. A všechny patrové postele v naší nabídce či alespoň z větší části jsou od francouzského výrobce. Možná se ptáte, proč právě postel zabezpečující spaní dvěma dětem je tolik oblíbená. Ano, je to především úspora místa v interiéru, které děti mohou využít na hraní, navíc prostor, který je stísněný není nic příjemného. Dětský pokoj by měl být naopak prostorný, vzdušný a samozřejmě nesmíme zapomínat na bezpečnost dětí. Patrová postel, pokud máte dvě děti a malý prostor pro zařízení jejich dětského pokoje, je velmi praktickým řešením. Jediný problém, který byste možná mohli mít je to, že se vám děti pohádají kdo bude spát nahoře a kdo dole. Ale pojďme si alespoň ve zkratce představit, co vlastně v naší nabídce najdete a proč pořídit patrovou postel právě na nábytek Aldo.

 

 

Patrová postel nemusí být "jen" místo na spaní

Především pak s návrhy patrových postelí právě od francouzského výrobce. Ten vám v daném návrhu kromě místa na spaní pro dvě děti nabízí řadu dalších výhod. Třeba také šuplík pod dolním lůžkem, který můžete využít pro třetí dítě, nebo jako přistýlku k občasnému přespání. V řadě návrhů najdete jako součást patrové postele police na knížky, hračky či jiná forma úložných prostorů. Co se nám na designu postelí také líbí je jejich barevnost, můžete si také barvy zvolit, jako například u patrové postele Bibop, nebo patrové postele Leo (uvádíme na ilustračních fotografiích). Výplně polic jsou oboustranné a tak si do místnosti jako výplň dáte barvu, kterou chcete, která se vám hodí k ostatnímu vybavení interiéru dětského pokoje. Pro kluka modrá, pro holku růžová.

 

   

 

Dětské patrové postele francouzského výrobce jsou také bezpečné pro vaše děti. Kromě kvalitního zpracování, zdravotní nezávadnosti a příjemného designu musíme pamatovat také na to, zda naše děti budou v bezpečí. jaké bezpečnostní prvky najdete u těchto postelí?

 

- schůdky se zábradlím
- schůdky mají také širokou nášlapnou plochu
- zábrana podél celého obvodu horního lůžka zamezí pádu dítěte z výšky
- zdravotně nezávadný materiál

 

 

Velmi se nám líbí nápad se šuplíkem jak jsme již uvedli s možností třetího spaní, nebo jako klasický úložný prostor. Na první fotografii nabízí důmyslný design postele ale daleko více, ostatně můžete posoudit sami. Ale samozřejmě to není vše, co vám můžeme nabídnout. Další návrhy jsou k dispozici a nezapomínejme ani na velmi výhodné akční nabídky a především limitované edice, kde opravdu v pravý čas a "na pravém místě" můžete pořídit patrovou postel za neuvěřitelnou cenu. Tyto nabídky tu a tam našim portálem připravené jsou limitované, to znamená, že pokud se vám postel líbí, nemusí být k dispozici třeba za měsíc. Takové zboží je pak označeno za "limitovanou edici".

 

 

Patrové postele pro jedno dítě?

Ptáte se jaký má smysl patrová postel, když je určena ke spaní pouze pro jedno dítě? Velký a velmi účelový. Pokud jste rodiči jednoho dítěte a k zařízení dětského pokoje máte opravdu k dispozici jen velmi malý prostor, taková patrová postel může být řešením. Pod vyvýšeným lůžkem ve vzniklém prostoru výrobce umístí psací stůl, nebo dokonce šatní skříň. Ale nejvíce vám úsporu místa v dětském pokoji ukážou ilustrační fotografie.

 

    

Patrová postel Smoozy a patrová postel Jack pro jedno dítě a s velkými úložnými prostory

 

Patrové postele pro jedno dítě patří také k velmi oblíbeným, můžeme říci že ve stejné míře jako postele určené dvěma dětem. A pokud se vám zdá přeci jen vyvýšené lůžko příliš vysoko, je zde ještě unikátní nabídka dětských postelí multifunkčních. Ale o těch zase někdy příště, jelikož se jedná o design, který si také zaslouží větší pozornost.