Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stále moderní rustikální nábytek

Dnes si Vám dovolíme představit opět nábytek, našeho dánského a francouzského výrobce a to, nábytek v rustikálním stylu. Co je to vlastně rustikál? Rustikální nábytek je rovněž označován, jako nábytek z masivu. Na jeho výrobu používá náš výrobce kvalitní borovicové dřevo, které vyniká dlouhou životností. Výrobce využívá tradiční zpracování dřeva s velkým podílem ruční práce.

Nábytek v přírodním designu

Je stále velmi mnoho našich zákazníků, kteří umí ocenit krásu a romantiku rustikálního nábytku. Rustikální nábytek, byl nejvíce spojen s venkovem, kde vévodil chalupám našich prababiček. A možná i pro ty velmi příjemné vzpomínky na ně, si mnoho z nás tento styl oblíbilo a i s příchodem moderního stylu nás láska k němu neodradila. A to, že rustikální nábytek vévodí jen chalupám, je v dnešní době opakem a stále častěji je využíván i v moderním interiéru bytu. A právě takový je rustikální nábytek Nova solo contrast jak jsme se již zmínili z dřeva mahagon, které je ošetřeno přírodními vosky, aby jednak bylo docíleno požadovaného finiše a jednak, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva.

 

     

 

Sestavu, jak vidíte na fotografii, nemusíte kupovat jako celek, ale jednotlivé díly Vám nabízíme rovněž samostatně, abyste si mohli pořídit opravdu jen to, co potřebujete. Je ale pravdou, že více dílů spolu pohromadě vytváří neopakovatelnou atmosféru. A závěrem to podstatné a tím je kvalita, která, jak je známo u německých výrobců, je opravdu prvotřídní a precizní. Je stále velmi mnoho našich zákazníků, kteří umí ocenit krásu a romantiku rustikálního nábytku. Rustikální nábytek, byl nejvíce spojen s venkovem, kde vévodil chalupám našich prababiček. A možná i pro ty velmi příjemné vzpomínky na ně, si mnoho z nás tento styl oblíbilo a i s příchodem moderního stylu nás láska k němu neodradila. A to, že rustikální nábytek vévodí jen chalupám, je v dnešní době opakem a stále častěji je využíván i v moderním interiéru bytu.

 

                                       

 

A právě takový je rustikální nábytek Mex, jak jsme se již zmínili z dřeva borovice, které je ošetřeno přírodními vosky, aby jednak bylo docíleno požadovaného finiše a jednak, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva. Sestavu, jak vidíte na fotografii, nemusíte kupovat jako celek, ale jednotlivé díly Vám nabízíme rovněž samostatně, abyste si mohli pořídit opravdu jen to, co potřebujete. Je ale pravdou, že více dílů spolu pohromadě vytváří neopakovatelnou atmosféru. A závěrem to podstatné a tím je kvalita, která, jak je známo u německých výrobců, je opravdu prvotřídní a precizní.

Nábytek v transparentní bílé

Pokud nevíte, co znamená výraz transparentní, pak to, že stále ještě barva zcela nepřekryje strukturu dřeva, ta zůstává viditelná a to je dobře. U nábytku z masivu by přeci mělo být znát, že je to masiv, v tomto případě, rovněž použitým dřevem je borovice. Rustikální nábytek Provence, který Vám představujeme, právě v tomto provedení, je nadčasový a ozvláštní Váš obývací pokoj. Sestava nábytku Provence, je vhodná jak do malých, tak velkých interiéru, protože i zde se jedná o samostatné díly, takže je na Vás, které díly si z této originální sestavy do bytu pořídíte. Co stojí rozhodně za povšimnutí, jsou mosazné úchytky, které příjemně doplní tento nábytek. Sestava nabízí komodu, regál, televizní a konferenční stolek, u kterého si všimněte praktického provedení, které není u rustikálního nábytku, tak častým jevem. Ano, praktické provedení u konferenčního stolku, je fakt, že nejvíce exponované místo, kterým je bezesporu deska stolu, nabízí sklo. To jak známo je velmi tvrdé, tedy maximálně tak zamezíte mechanickému poškození, nemluvě o péči, která u skleněných ploch je velmi snadná. Tuto sestavu můžeme doporučit s ohledem na poměr vysoké kvality a ceny.

 

        

Doufáme, že jsme milovníky rustikálního nábytku, dnešní ukázkou potěšili. Na našem portále, v kategorii rustikální nábytek, najdete další originální kousky nábytku, které potěší každého z Vás.