Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Stačí jeden ratanový solitér do interiéru

Nábytek a doplňky z ratanu dnes mají velmi široké spektrum použití a hodí se téměř do kteréhokoli prostoru. Do obývacího pokoje, ložnice, jídelny, ale i do kuchyně či třeba na toaletu. Ratanem můžete zařídit doslova celý interiér nebo jen jednu z místností a pokaždé to bude stylově čisté a příjemné na pohled. V dnešním článku vám některé originální kousky tohoto nábytku představíme a také kde je v naší nabídce najdete. Ratanový nábytek jsme zařadili do dvou kategorií, rustikální nábytek a samozřejmě ratanový zahradní nábytek, který je už jakousi klasikou. Proč jsme zařadili ratan do kategorie zahradního nábytku určitě víte, ale možná nevíte, či netušíte proč právě do kategorie rustikálního nábytku. Hned vám to objasníme, či lépe řečeno naše fotografie.

 

       

 

Rustikální nábytek dánského výrobce v bílém provedení v kombinaci s ratanem patří k velmi vyhledávaným. Originální, můžeme říci až netradiční design, který může v interiéru vytvořit velmi příjemné, ne-li romantické prostředí. Rustikální nábytek vysoké kvality také díky materiálu, kterým se stalo dřevo mahagon s vysokým stupněm tvrdosti. Tím může komoda nabídnout vlastnosti jako mechanickou odolnost, dlouhou (velmi) životnost a stálost odstínů. Nábytek je značkový. Dánský výrobce je představitelem značky Nova Solo, která je již v Evropě dlouho úspěšná a nyní se dostává také na náš trh prostřednictvím našeho portálu.

Především pohodlí

Žádného estetického prohřešku se nedopustíte, ani když do místnosti umístíte pouze jeden ratanový solitér. Ratan se zkrátka hodí vždy a všude bude působit elegantně a nevtíravě. Tento nábytek se totiž vyznačuje hned na první pohled třemi vlastnostmi: je nadčasový a nepodléhá tak snadno módním rozmarům, lze jej snadno zkombinovat s jinými kusy nábytku a odlišným stylovým designem a je až překvapivě pohodlný. Navíc v dnešní záplavě umělých hmot a různých „studených“ spojení plastů, kovů, skla a napodobenin dřeva má osvěžující účinek stoprocentně přírodního materiálu. 

 

                                          

 

Nenáročná údržba především na zahradách

Co se týká jednotlivých druhů nábytku, které na našem portále nabízíme, je zde opět k dispozici obrovská škála sortimentu. Mezi nejrozšířenější ratanový nábytek řadíme ratanové židle, ratanová křesla, ratanové stoly, ratanové sedací soupravy, dále potom ratanové postele a případně další převážně doplňkový nábytek. To vše pro umístění ratanového nábytku na zahradu. Ratanový nábytek je zvláště v poslední době stále častěji rozšířeným druhem nábytku. Jeho oblíbenost je dána lákavým a zajímavým vzhledem, dále potom v neposlední řadě snížením jeho pořizovacích cen. Ratanový nábytek můžeme vřele doporučit, díky tomuto nábytku Váš byt ožije a stane se velmi zajímavým místem jak pro Vás, tak i pro ostatní hosty.

Ratanový nábytek na Aldu patří k velmi kvalitním a nábytek není vyráběn pouze z ratanu, ale i jiných materiálů pro celkové zpevnění konstrukce. Nábytek ratanový, který jsme si Vám dovolili představit, patří k luxusnímu a velmi kvalitnímu, což je zřejmé již z přiložených fotografií.