Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Správný výběr dětské postýlky

Základem pro příchod miminka na svět je dětská postýlka. Nábytek Aldo se snažil výběr postýlek zvolit dle ergonomických zásad bydlení a především tak, aby maminky měly vše potřebné po ruce. Dnes vám představíme dětské postýlky jak do dětských pokojů, tak do ložnic.

Postýlka klasická

Pro své miminka hlavně chceme, aby jejich spánek byl zdravý a klidný. Jednoduchý, ale účelový design dětské postýlky je velmi oblíben a co je hlavní, je fakt, je právě použitý materiál. Dětská postýlka má úložný prostor v podobě šuplíku po celé její délce, je tedy velmi praktická. Dětská postýlka díky vysoké kvalitě zpracování nabízí velmi jednoduchou manipulaci s bočnicemi a to po obou stranách. Odstín buk působí velmi přirozeně. Čistý rozměr pro spaní je 60 x 120 cm a takový rozměr potřebujete i pro velikost matrace, která není v ceně postýlky. Dětská postýlka má tři regulace roštu, které ocení každý rodič pro pohodlné a bezpečné zacházení s dítětem!!

 

                                           

 

Postýlka multifunkční

Přicházíme s designem, který vás v mnoha ohledech překvapí. Francouzský výrobce nabízí řešení, jak ušetřit nemalý obnos finančních nákladů, minimálně za jeden dětský pokoj, který by jste museli pořizovat, až vaše miminko postýlce odroste. Ale také se zbavíte starosti, kam s dětskou postýlkou, když se budete chystat pořídit klasickou dětskou postel. Známým? Na aukci? Ne, nic takového vás nečeká. Co ale naopak můžete očekávat od postýlky přínosného, vám rádi představíme.

 

   

 

Postýlka rostoucí

Pokud se chcete vyhnout starostem kam s dětskou postýlkou až jejím rozměrům vaše ratolest odroste a chcete pořídit dětský pokoj na dlouhou dobu, tedy až do dospělosti dítěte, kolekce Alpa vás určitě osloví. Dětská postýlka nabízí možnost rozložení na klasickou dětskou postel pro matraci 90x200 cm a také ostatní díly nábytku i v dětském pokoji využijete beze zbytku. Tímto řešením samozřejmě ušetříte nemalé finanční prostředky a to byl také záměr důmyslného designu, který přináší francouzský výrobce. Dětský nábytek z této kolekce můžeme směle zařadit do kategorie nadčasového designu.

 

   

 

Pokud se rozhodnete pro toto řešení vybavení dětského pokoje a chcete, aby nábytek dítě využívalo až do dospělosti, vše je o přeměně dětské postýlky.

1 krok od narození do 3 let věku dítěte
- dětská postýlka v základním sestavení pro matraci 70x140 cm

2 krok od 3 do 5-6 let věku dítěte
- dětská postýlka jako postel bez bočnic, ale rovněž pro matraci 70x140 cm

3 krok od 6 až do 18 let věku dítěte
- přeměna postýlky snadnou demontáží na dětskou postel, matrace 90x200 cm

 

                                                       


V nabídce této kolekce však není zajímavým dílem pouze dětská postýlka s možností rozložení, ale i další díly nábytku jsou velmi praktické. Například praktické schůdky, které využije malé dítě k tomu, aby se lépe dostalo do postýlky. K šatní skříni lze použít regál s praktickými věšáky. U postýlky je také nadstavec s tabulí na psaní, který využije nejprve maminka, potom dítě na kreslení a student na nějaké poznámky. Nechybí ani šuplík, který lze využít jak u postýlky, tak klasické dětské postele. A pro studenty či školáky je zde komoda, kterou využijete i jako psací stůl. 

Než se tedy rozhodnete pro nějakou dětskou postýlku, nezapomeňte, že dnes jsou i postýlky, které vám nabídnou řadu možností a funkcí. Důmyslný design, který vám v několika příštích letech může ušetřit nemalé finanční prostředky.