Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Spaní pro holky, růžové dětské postele

V minulém článku jsme se věnovali dětským postelím v tradičním designu pro kluky. Dnes si vezmeme pod svůj drobnohled dětské postele pro holky a v jakém designu a odstínu jsou nejoblíbenější. S určitostí můžeme říci, že tradiční dětská postel pro holku má především růžový, nebo růžovo bílý odstín. Následuje odstín světle fialové a čistě bílý. Design je různý, dnes dokonce i dětská postel pro holku může mít podobu autíčka, ale převládá především design stylový, mnohdy až s rustikálními prvky. Nejčastější volbou designu, pokud bychom měli specifikovat trochu jednodušeji, je pak vše, co je i jen trochu romantické. Design zkrátka jako pro princezny as to včetně doplňků jako je povlečení, dekorační polštáře či baldachýn nad postel.

 

Dětská postel pro malou princeznu

Pokud máte doma holku, ale na princeznu si rozhodně nehraje, je to spíše povahou kluk, možná je právě pro ni vhodná dětská postel s dekoracemi a klouzačkou. Dnešní výrobci nábytku se už nebrání vůbec ničemu a výběr designů nabízí opravdu vše. Dětská postel pro holku tak může mít opravdu nejrůznější podobu, i když byl zachován růžový odstín a postel má o něco málo elegantnější design, než pro kluka. Do této kategorie postelí jsme však zařadili i dětskou postel, která pro princeznu je a má podobu jarních motivů. V kategorii dětských postelí z masivu najdete zkrátka ty nejrůznější motivy, pro holky i kluky.

 

Dětská postel Pino s klouzačkou    Dětská postel Pino s baldachýnem

 

Na fotografiích představujeme tradiční dětské postele v podobě auta a v podobě kočáru jako pro princeznu. Design je velmi propracovaný a pochází z nabídky belgických designérů. Líbí se nám, že i přes velmi dětský motiv je zachován dostatečně velký prostor na spaní a to pro matraci o velikosti 90x200 cm. Ale otázkou je, zda vám dospívající skoro už slečna bude chtít v takto dětském designu spát. Je zde tedy časové omezení a dětská postel v podobě auta či kočáru je úměrná určitému věku.

 

Klasická dětská postel v růžovém odstínu

Mezi klasiku můžeme zařadit dětské postele, které lze opravdu využívat od tří do osmnácti let věku dítěte. Nutno podotknout, že nabídka těchto postelí je největší. Často je pak růžový odstín v malé či větší míře kombinován s bílým. Na designu není nic zvláštního, zkrátka klasická postel. Nabídka postelí vždy souvisí s dalšími díly kolekce a tak lze v identickém designu vybavit celý dětský pokoj. Klasické dětské postele pro holku jsou v nabídce ve dvou základních rozměrech místa na spaní a to pro matraci 90x200 cm, nebo pro větší slečny můžete pořídit v rozměru pro matraci 120x200 cm.

 

Dětská postel Kiddy růžová

 

Lze samozřejmě vybírat i z dětských postelí v čistě bílém provedení a dekorace pořídit v růžovém provedení. velmi častá a rovněž vhodná kombinace. Navíc nabídka dětských bílých postelí je daleko větší, než růžových. Dnes lze pořídit v podstatě vše, na co si jen vzpomenete a o to je výběr těžší. pro postele však vždy platí jedno zlaté pravidlo. Musí být kvalitní, stejně tak matrace kterou do ní pořizujete. Pokud chcete při zařizování dětského pokoje na něčem ušetřit, určitě by to nemělo být na posteli a matraci. Ty by měly být v té nejvyšší možné kvalitě.

 

Patrová postel pro dvě holky

Nejčastější je situace, že rodiny mají dvě děti. A pokud se vám poštěstí mít dvě holčičky i pro vás máme řešení a to v podobě velmi krásných patrových postelí, jejichž výběr je rok od roku větší a zajímavější. Pokud máte tedy dvě holky a k dispozici malou místnost kde si nemůžete dovolit umístění dvou samostatných postelí, pak patrová postel je ideální pro maximální úsporu místa.

 

Kolekce dětského nábytku Bo7    Patrová postel Bo7 fuchsia

 

A jak můžete vidět na druhé fotografii, i pro tři holky je zde řešení a to pomocí patrové postele s šuplíkem, který lze využít jako přistýlky pro třetí dítě. Patrové postele všeobecně jsou navrženy tak, aby úspora místa v dětském pokoji jejich pořízením byla maximální. A tak dnes patrové postele už nenabízejí "jen" místo na spaní, ale také řadu úložných prostorů, někdy dokonce i psací stůl.

 

Moderní dětské postele pro holky

Před několika málo lety vznikl zcela nový trend a to nabídka dětského nábytku, který můžete poskládat jako stavebnici. Dané díly v kolekci jsou velmi flexibilní a vy sami rozhodujete o finální podobě nejen dětské postele, ale i celého dětského pokoje. Je zvláštní, že i u velmi nadčasového designu vévodí kolekcím růžový odstín velmi často ve spojení s bílým. U moderního nábytku si můžete sestavit i finální podobu patrové postele. Zkrátka je zde více možností díky důmyslnějšímu designu, který je však bohužel dražší.

 

                                                                   Patrová postel Higher pro holky

 

Na fotografii představuje typický nadčasový design, kde o všem rozhodujete vy vlastním výběrem z nabídky dílů a to i těch nejmenších. Nové trendy ve světě bydlení v tradičních, známých odstínech, které ještě dlouho naše princezny budou oslovovat. Věříme, že každý rodič si z naší nabídky růžového a bílého nábytku vybere.