Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Spaní pro holky? Dětská postel s nebesy

Snad každá holka sní o "princeznovské" posteli s nebesy. Pokud tedy máte v dětském pokoji holky jen trochu prostor, proč takovou postel nepořídit? Dětská postel s nebesy je už samotným designem velmi elegantní a malé i velké slečny si určitě v takové posteli budou připadat opravdu jako princezny. Nabídka dětských postelí s nebesy není široká a tak jsme rádi, že alespoň některé designy se nám pro vás podařilo získat. Dnes si představíme, co je na trhu s nábytkem dostupné, jak vlastně postel s nebesy zakomponovat do dívčího pokoje.

 

 

Postel s nebesy lze pořídit jako samostatný díl

Postel s nebesy je tak originálním dílem nábytku, že nemusí nutně být vše podřízeno tomuto designu. Pokud už máte dětský pokoj vybavený nábytkem, ale vaše slečna touží jen po posteli s nebesy, udělejte z tohoto řešení místa na spaní doménu. Ozdobu interiéru. Jak jsme již předeslali, postelí s nebesy není v nabídce až tak hodně, ale ty, které vám představit můžeme jsou opravdu unikátní. A dokonce i postel s nebesy může být praktická.

 

    

 

U postele s nebesy na fotografii máte možnost také pořízení šuplíku jako přistýlky. Nebo můžete šuplík využít jako klasický úložný prostor. Konstrukce pro nebesa je znázorněna na druhé fotografii, aby jste měli představu že je kvalitní. V nabídce je tato postel s nebesy jedinou, ke které si můžete v identickém designu pořídit i další díly nábytku pro možné vybavení celého dětského pokoje malé či už větší slečny. Líbí se nám i srdíčko v deskách nábytku, které provází jako charakteristický znak celou kolekci. Dobře zvolený je i odstín bílé, která patří u holek k velmi oblíbeným, nejvíce pak v kombinaci s růžovou. Design můžeme u této kolekce označit či zařadit do kategorie rustikální. Pořízením této kolekce tak získáte velmi stylové, elegantní vybavení interiéru. Musíme vyzdvihnout také kvalitu tohoto nábytku, která je na velmi vysoké úrovni a jejím autorem je belgický výrobce.

 

Další nabídku postelí s nebesy přináší dánský výrobce dětského nábytku z masivu. Takže i zde platí, že ke každé posteli s nebesy můžete pořídit celou řadu dalších, samostatných komponentů pro ucelené vybavení dětského pokoje. Ale jak jsme již uvedli, design je natolik originální, že i pořízení samostatné postele dodá stávajícímu interiéru zcela jiné rozměry. Nábytek z masivu pro vybavení dětského pokoje je stále velmi oblíbený a u dánského výrobce můžete ještě k posteli s nebesy pořídit i dekorace. Finální podoba postele s nebesy tak může mít mnoho podob.

 

     

 

Postel s nebesy je vždy stejná, mění se pouze dekorace. A tak vlastně můžete mít mnoho podob této postele. Lze si vybrat odstín potahu pro matraci, lze si vybrat z široké nabídky dekorativních polštářů. K posteli s nebesy můžete pořídit sadu dvou, tří, nebo čtyř šuplíků, ale lze ji pořídit i zcela bez šuplíků. A k posteli pak adekvátně vašim potřebám lze z masivu pořídit psací stůl, regál, komodu i šatní skříň.

 

Pro všechny postele platí, že nebesa můžete sundat a vyprat. Což se samozřejmě také doporučuje tu a tam, aby v nebesích nebyl prach. Nebesa můžete nechat odkryté, nebo na noc lze vlastně celou postel do nebes zahalit. A pokud vám do pokoje tu a tam v létě vlítne nějaký otravný hmyz, s nebesy nebudete mít co řešit, vaše princezna bude v bezpečí.